Samsung Galaxy S5 işte bu tarihte tanıtılacak

Galaxy S5 ne zaman tanıtılacak? İşte tarihi ve hatta saatine kadar ortaya çıkan büyük gün!

Samsung Galaxy S5, işte bu tarihte tanıtılacak!

Geçtiğimiz haftaya damgasını vuran telefon elbette sızıntılarıyla yine Samsung Galaxy S5 olmuştu hatırlarsanız. Tanıtılmasına kısa süre kalan tüm ceplerin başına geldiği üzere, Galaxy S5 hakkında pek çok sızıntının ortaya çıkması bu tarihlerde kaçınılmaz sonuç elbette. Evet, yeni Galaxy S'e çok yakınız. Gelen son habere göre Galaxy S5, önümüzdeki ay karşımıza çıkacak.

Ünlü teknoloji yazarı Eldar Murtazin'in attığı tweet'e göre Galaxy S5 önümüzdeki ay tanıtılacak. Galaxy S5'in Mobile Dünya Kongresi'nden bir gün önce tanıtılacağına ilişkin bilgi veren Murtazin, tweet'inde tam saati de belirtmiş. Samsung Galaxy S5'in Barselona'da 23 Şubat akşamı 18:00 itibariyle tanıtılacağını söyleyen Murtazin, bunların yanında yeni cebin teknik özelliklerinin de sızan bilgilerle aynı olacağını da belirtmiş. Bu da demek oluyor ki yüksek çözünürlüklü ekran, 16 megapiksel arka kamera, hızlı şarj olan 2900 mAh'lik batarya Galaxy S5'te karşımıza çıkacak. Elbette yeni TouchWiz arayüzüyle birlikte.

Ercan Uğurlu

Okuyucu Yorumları

Toplam 14 Yorum

Bir aralarda aralık diyorsunuz???

@22 Oca 2014 19:44 çp bu salla, belki tutar diye yazıyor işte.

s6 yı beklicem :)

Galaxy s6 7 8 9 10 ....

Oooo samsung tasarım değişikliği yapmış bunu kutlamalıyız!!!! Nexus çakması gibi olmuş ayrıca :d

@22 Oca 2014 22:02 resimdeki sadece S5 böyle olur diye düşünülmüş ve yapılmış bir tahmini çizim ve ayriyeten samsung hiçbir zaman stock android kullanmadı hep Touch kullandı

Nisan gibi note 3 almayı düşünüyordum s5in özellikleri sızıntılar gibi olursa s5 alınır

Saf android mi olacak yoksa yine samsung oynama yapacak mi ?

@22 Oca 2014 23:22 TouchWiz arayüz ile gelecek.

illaki o telefon en az 30 milyon satacak ilk hafta içinse en az 5-10 milyon android-samsung ios-apple windows phone-nokia ilişkisi gibi diğerleri sadece tatminkar satış yapıyor alınmayın ama

S4 kullanmaya devam.

Fotoğraftaki modele kabulüm bence çok şık.

Gereksiz ne olacak işte güney koreli

Elektronik mobiltelefon TV,Nerden geliyor' Dünya'ya,?Tabe'ki çin' güney kore've süper Teknik.? fakat samsung bu Resimde'ki güzel modeli,bir'Türlü hayata geçirmedi.fakat pazar'da satilan bu Enson modeller,pek güzel değil.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir