Samsung'tan özel ön sipariş fırsatları!

Samsung'un yüksek görüntü kaliteli, kavisli UHD TV'leri özel ön sipariş fırsatları ile geliyor!

Samsung'tan özel ön sipariş fırsatları!

Samsung Electronics, minimal tasarımı ve yenilikçi özellikleri ile iyi bir görüntü deneyimi sunan yeni nesil Curved UHD TV serisini fırsatlarla dolu ön sipariş kampanyası ile birlikte sunuyor. Samsung konsept mağazalarında geçerli olacak kampanya çerçevesinde ön sipariş fırsatından yararlanan kullanıcılar, "UHD Video paketi", "Soundbar hediye çeki" ve "UHD TV Akıllı Gelişim Kiti", gibi TV keyfini ikiye katlayan hediyelerin de sahibi olacak.

Ön sipariş kampanyasından yararlanmak isteyen katılımcıların, 28.03.2014-13.04.2014 tarihinleri arasında samsung.com.tr/ilkcurveduhdtv web sitesinde yer alan ön sipariş formunu doldurması, 11.05.2014 tarihine kadar ise ürünü teslim alması yeterli olacak. Ön sipariş kampanyası hakkında detaylı bilgiler, www.samsung.com.tr/kampanya/ilkcurveduhdtv web sitesinde yer alıyor.

55 inç Samsung Curved UHD TV alımlarında geçerli olacak 500 TL değerinde, 65 inç Samsung Curved UHD TV alımlarında ise 1000 TL değerinde Samsung Soundbar hediye çeki, kampanyaya katılan Samsung mağazalarında 30.06.2014 tarihine kadar kullanılabilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

tabi bizde para çokta bunu yapıyor samsung 14 milyar verilmez ona

kavisin yanındaki kişi ,görüntü kaybından etkilenir.Bu tv. 1-2 kişinin seyredebileceği,kalabalık grup kenarları pas geçer.

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
Samsung'tan özel ön sipariş fırsatları!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir