Samsung'tan özel ön sipariş fırsatları!

Samsung'un yüksek görüntü kaliteli, kavisli UHD TV'leri özel ön sipariş fırsatları ile geliyor!

Samsung'tan UHD TV fırsatları

Samsung Electronics, minimal tasarımı ve yenilikçi özellikleri ile iyi bir görüntü deneyimi sunan yeni nesil Curved UHD TV serisini fırsatlarla dolu ön sipariş kampanyası ile birlikte sunuyor. Samsung konsept mağazalarında geçerli olacak kampanya çerçevesinde ön sipariş fırsatından yararlanan kullanıcılar, "UHD Video paketi", "Soundbar hediye çeki" ve "UHD TV Akıllı Gelişim Kiti", gibi TV keyfini ikiye katlayan hediyelerin de sahibi olacak.

Ön sipariş kampanyasından yararlanmak isteyen katılımcıların, 28.03.2014-13.04.2014 tarihinleri arasında samsung.com.tr/ilkcurveduhdtv web sitesinde yer alan ön sipariş formunu doldurması, 11.05.2014 tarihine kadar ise ürünü teslim alması yeterli olacak. Ön sipariş kampanyası hakkında detaylı bilgiler, www.samsung.com.tr/kampanya/ilkcurveduhdtv web sitesinde yer alıyor.

55 inç Samsung Curved UHD TV alımlarında geçerli olacak 500 TL değerinde, 65 inç Samsung Curved UHD TV alımlarında ise 1000 TL değerinde Samsung Soundbar hediye çeki, kampanyaya katılan Samsung mağazalarında 30.06.2014 tarihine kadar kullanılabilecek.

Samsung Curved UHD TV ile iyi görüntü deneyimi

Samsung Curved UHD TV ile iyi görüntü deneyimi

Samsung Curved UHD TV ile iyi görüntü deneyimi

Samsung'un kavisli UHD TV modeli, optimize edilmiş renk özelliği sağlayan ve derinlik hissini artıran, yeni bir patentli görüntü algoritması kullanıyor. Kavisli panelin daha da geliştirilmesi ve yeni TV devre teknolojisinin eklenmesiyle, çok daha üstün görsel sonuçlar ortaya çıkıyor. Geliştirilmiş kavisli panel ile çok daha iyi bir görüntü kalitesi sunan cihaz, farklı ve göz alıcı bir TV deneyimi vaat ediyor.

Farklı açılardan bakıldığında da iki kat canlı ve parlak görüntü sağlayan Samsung Curved UHD TV, tüm noktalardan en iyi görsel sonuçları almanızı sağlıyor. Görüntü kaynağı gözetmeksizin, tüm içeriği "UHD" görüntü kalitesi seviyesinde aktaran 'UHD Dönüştürücü' özelliği de ürünü farklı kılan bir diğer unsur olarak öne çıkıyor. Samsung'un Curved UHD TV'si, 8 milyon piksel (3840X2160) ekran çözünürlüğüne sahip.

Zamana meydan okuyan TV

TV teknolojisinde yeni bir devri başlatan Samsung Akıllı Gelişim Kiti, Samsung Smart TV'nizin arkasındaki yuvaya kolayca yerleştiriliyor ve kısa süre içinde en güncel Smart TV yeniliklerini TV'nizle buluşturuyor. Samsung UHD TV gelişim Kiti ile CPU, bellek ve GPU gibi donanım iyileştirmeleri de en yeni Smart TV'lerin düzeyine yükseltebiliyor. Böylece daha yüksek internet hızına ve farklı TV uygulamalarının yüksek performansla kullanılmasını sağlayan çoklu görev özelliğine sahip oluyor.

Sade tasarım, güçlü ses

Samsung Soundbar'da bulunan lambalı Amfi, gürültü ögelerini filtrelerken dahili kurulum sensörü, hoparlörün konumunu otomatik olarak algılayarak, sesi maksimum çıkış ve optimum ses kalitesi için kalibre ediyor. Tasarımıyla da öne çıkan Samsung Soundbar, Bluetooth ve HDMI bağlantı özellikleri ile de kullanım deneyimini zenginleştiriyor.

Okuyucu Yorumları