Skype görüşmelerini oturma odanıza getirin

Bu yüksek çözünürlüklü TV kamerası, HDMI çıkışı ile tüm HDTV'lerde çalışabiliyor!

Skype görüşmeleri oturma odanızda

Logitech, HDMI çıkışı ile tüm HDTV'lerde çalışabilen, Skype uyumlu yüksek çözünürlüklü TV kamerası, yeni Logitech TV Cam HD'yi tanıttı. Logitech TV Cam HD, oturma odanızdaki rahat koltuğunuzdan HD Skype video görüşmesi yapma imkanı sunuyor.

Başka bir yazılım veya bilgisayara gerek kalmadan, Wi-Fi veya Ethernet bağlantılı HDTV'niz ile cihaza dahili Skype uygulamasının kurulumunu yapmak hızlı ve çok kolay. Logitech TV Cam HD'nin uzaktan kumandası, akıllı telefon, tablet, HDTV veya bilgisayardan Skype kullanan kişileri aramanızı sağlar. Koltuğunuzda rahatlığın keyfini yaşarken, Skype video araması yapmak istediğinizde, mevcut Skype hesabınız ile oturum açarak veya HDTV'nizden yeni bir hesap yaratarak kolayca sevdiklerinize ulaşabilirsiniz. Logitech TV Cam HD ile Skype üzerinden, hesabınızdaki Skype kredilerini veya arama aboneliğinizi kullanarak sabit ya da mobil numaraları arayabilirsiniz.

Logitech TV Cam HD'nin kurulumu oldukça kolay ve HDMI çıkışı olan herhangi bir HDTV ile çalışabiliyor. Alman optik uzmanı Carl Zeiss ile birlikte geliştirilen geniş açı lense sahip kamera, diğer klasik bilgisayar kameralarına kıyasla daha geniş açısı sayesinde, tüm aile bireylerini video görüşmesine dahil ediyor.  Logitech Fluid CrystalTeknolojisi ve Carl Zeiss optikleri kristal berraklığında ses ve loş ışıkta bile zengin video görüntüsü sunuyor. Dahili zili sayesinde televizyonunuz kapalı konumdayken bile arama geldiğinde uyaran Logitech TV Cam HD, gürültü ve ekoyu azaltmaya yardımcı olan dört mikrofona sahip.

Logitech TV Cam HD'nin Eylül 2012'de Avrupa'da 199.99 €'dan satışa sunulması bekleniyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Eksik bilgi var, HDMI 1.4 alti baglantilarda elektrik beslemesi kendisinden degil ek adaptor gerekiyor.

@05 Ağu 2012 01:06 Ben HDMI'inda USB'deki gibi 5V güc sagladigini saniyordum. Bilgi icin sagol.

Bir ürün ilk çıktığında pahalıdır. Zaman içinde ucuzlar. varsın görüşmeniz çok kaliteli olmayıversin.

çok pahalı.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir