Sony'den ilginç tasarımlı all-in-one PC

Sony'nin yeni Vaio bilgisayarı, ilginç bir laptop'u andırsa da, aslında all-in-one bir PC.

Sony'den ilginç tasarımlı all-in-one PC
Sony'nin yeni Vaio'su, ilk bakışta ilginç bir laptop'u andırıyor.

Sony'nin piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni Vaio modeli, ilginç tasarımıyla bilgisayar dünyasına yeni bir soluk getirecek gibi görünüyor. VAIO VGC-LJ25L adı verilen ürün ilk bakışta küçük bir laptop'u andırıyor. Ancak standart laptop klavyelerine göre neredeyse 2 kat daha küçük bir klavyeye sahip. Bu durum, bilgisayarın dar alanlarda bile rahatça kullanılmasını sağlıyor. Zaten VAIO VGC-LJ25L'nin bir laptop olmadığını, aksine ilginç tasarımlı bir all-in-one PC olduğunu bu sayede anlayabiliyoruz. Garip görünümlü klavyeye 15,4 inç büyüklüğünde bir LCD ekran eşlik ediyor.

Sistemin sunduğu özellikler arasında 2.1 GHz Core 2 Duo T8100 işlemci, 2 GB RAM, 200 GB sabit disk, Intel'in X3100 on-board grafik çözümü, 1280 x 800 çözünürlük sunan LCD ekran ve "Sound Reality" ses çözümü (Direct Sound 3D destekli) bulunuyor.

Eğer yeni Vaio hoşunuza gittiyse ve "ben bunu alırım" diyorsanız şimdilik fazla heveslenmeyin. Çünkü Sony, VAIO VGC-LJ25L'yi şimdilik sadece Japonya'da satışa sunacak. 1.500 Dolarlık fiyat etiketiyle raflara çıkacak olan all-in-one PC'nin Japonya dışına çıkıp çıkmayacağı ise şimdilik belli değil.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Aman çokta meraklıyım türkiyeye getirsinler diye zaten almam bunu baksana küçücük birşey ekran kartıda uyduruk...

Yeni değil ,
Böyle garip şekilli Vaio bilgisayarları zaten 4-5 senedir yapıyor SONY ...

Biz 3. dünya ülkelerine önce 1.6 2 çekirdekli pcleri kakalıyorlar.Bunlar 3 sene sonra gelir adamlar 6 çekirdeğe geçer.

Beyenmedim ...

bu tür cihazların temel hedefi taşınabilirlik. amacı taşınabilirlik olmayan birisi için bu bilgisayar ziyan. aynı fiyata daha güçlü bir masaüstü sistem ayarlamakta mümkün...

bu tür bilgisayarlarda amaç taşınabilirlik olsa laptop alırık.bence bu tür bilgisayarlarda amaç kasadan kurtulmak ve bir sürü kabloyu oradan araya sıkıştırma zahmetinden kurtulmak.
bu alanda da en iyi konsept imac.büyük ekran,daha iyi bir harici ekran kartı,en iyi işlemci,kablosuz bağlantı ve süper estetik dizayn .insan daha başka ne isterki.

arkadaşa katılıyorum ve bir imac kullanıcısı olarak hem özellik hemde tasarım açısından fark atar diyorum

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir