Sony'den kablosuz taşınabilir NFC hoparlör

Sony'nin CES'de gösterdiği yeni NFC ve Bluetooth özellikli hoparlörü, bakın nasıl çalışıyor!

Sony'den NFC'li hoparlör!

Sony, NFC donanımlı akıllı telefonunuz, tabletiniz veya bilgisayarınızdan ister evinizin her yerinde isterse dışarıda güçlü, dinamik ses deneyimleri yaşamanızı sağlayacak NFC (Yakın Alan İletişim) teknolojisine ve Bluetooth özelliğine sahip yeni hoparlörünü CES 2013'te tanıttı.

Dahili NFC teknolojisi sayesinde tüketiciler akıllı telefonlarını veya tabletlerini, NFC özellikli hoparlöre dokundurarak anında yüksek kaliteli müzik dinlemeye veya anında net telefon görüşmeleri yapmaya başlayabiliyor. Sony'nin yeni hoparlörü aynı zamanda NFC donanımı olmayan iPhone/iPad veya diğer Android akıllı telefon ve tabletlerden müziği Bluetooth üzerinden kablosuz olarak da akıtıyor.

Eşi görülmemiş Sony ses deneyimi

NFC donanımlı yeni SRSBTM8 hoparlör, kablosuz aktarım sırasında en yüksek kaliteli sesin sunulmasını sağlamak üzere AptX ve AAC Bluetooth kodeklerine sahip. Yeni taşınabilir kablosuz hoparlör, tam da sanatçıların şarkılarının duyulmasını istediği gibi, zengin ses ve derin baslar sunuyor. NFC ve Bluetooth bağlanabilirliği sayesinde kullanıcılar, şarkılarını çalmak ve kontrol etmek için sırayla akıllı telefonlarını veya tablet bilgisayarlarını dokundurabilir veya ses düzeyini değiştirmek ve şarkıları durdurmak, oynatmak veya geçmek için düğmeleri kullanabiliyor.

8 saate kadar sürekli çalma, 20 saate kadar kablosuz oynatma imkanı

Dahili şarj edilebilir lityum ion piller sekiz saate kadar sürekli çalma imkanı sunarak müzikseverlere ister evlerinin içinde isterse yolda kaliteli Sony sesini yanlarında götürme özgürlüğünü veriyor. SRSBTM8, hoparlörde evin her yerinde veya yolda kolaylıkla taşınabilmesi için bir tutma yerinin yanı sıra 20 saate kadar kablosuz oynatma imkanı için iki yönlü bir güç kaynağı ile kuru batarya da bulunacak şekilde tasarlandı.

Eller serbest modu, USB şarj ve neopren taşıma çantası

SRSBTM8 hoparlör, eller serbest hoparlör modunun ve tüm akıllı telefonlar için USB şarj fonksiyonunun yanı sıra neopren taşıma çantasının getirdiği ek rahatlığı da sunuyor.

SRSBTM8 hoparlör, Nisan 2013 itibariyle satışa sunulacak.

Okuyucu Yorumları