Süper ince, çelik kaplamalı yedek şarj!

CasePower'in çok ince, çelik kaplamalı yedek şarj birimi, cihazlarınızın şarj sorununu çözebilir!

Çelik kaplamalı yedek şarj!

DataStar, CasePower'in çok ince, çelik kaplamalı yedek şarj birimini satışa sundu. CasePower A55 model yedek şarj birimi, akıllı telefon ve tablet bilgisayarlarda şarj bitmesi sorununa şık bir çözüm oluşturuyor.

Akıllı telefon ve tablet bilgisayarların özellikleri artıkça pillerinin ömrü kısalıyor. O nedenle şarj bitmesi, günümüzde kullanıcıların önemli bir sorunu. DataStar, şarj sorununa çözüm sağlayan yeni bir yedek şarj birimini satışa sundu. İsveçli üretici CasePower'ın A55 model yedek şarj birimi, süper ince yapısı ve çelik gövdesi ile dikkat çekiyor.

2500 mAh gücünde olan CasePower A55, iPhone'u tam olarak şarj edebiliyor. Diğer akıllı telefonları yaklaşık yüzde 80-100, tablet bilgisayarları ise yüzde 20-30 (1-2 saat) şarj edebilen ürün, kullanıcılara elektrik prizi bulana kadar cihazları kullanabilme özgürlüğü sağlıyor. Çok ince yapısı sayesinde cüzdanda, cepte her yere rahatlıkla taşınabilen ürün, çelik gövdesi sayesinde hem çok dayanıklı hem de şık bir çözüm oluşturuyor. Mikro USB'den şarj edilebilen tüm cihazlar ile uyumlu olan ürün, sadece 95 gram ağırlığında.

Güvenilir marka, kaliteli ürün tercih edilmeli

Güvenilir marka, kaliteli ürün tercih edilmeli

Güvenilir marka, kaliteli ürün tercih edilmeli

DataStar Ürün Müdürü Şeref Yüksel, yedek şarj birimi pazarının sürekli geliştiğini belirterek, tüketicileri ürün seçimi konusunda uyarıyor. Telefon pillerinde olduğu gibi yedek şarj birimlerinde de kalite ve güvenliğin önemli olduğunu vurgulayan Yüksel, "Hem cihaz hem de kullanıcı güvenliği için tüketicilerin mutlaka güvenilir markaların ürünlerini tercih etmesi gerekiyor. Piyasada bu tür çok ürün var; ancak üretim yeri dahi belli olmayan ürünler de mevcut" diyen Yüksel, CasePower'ın bir İsveç markası olduğunu ve tüm ürünlerin hem CasePower hem de DataStar güvencesinde satışa sunulduğunu belirtiyor.

CasePower A55 Yedek Şarj Birimi

- 2500 mAh kapasite,

- Çelik dış gövde,

- Lityum polimer pil,

- 5V/1A giriş, çıkış,

- 95 gr ağırlığında,

- 98.4 x 58 x 6.95 mm boyutlarında,

- iPhone 4/4S/5/5S yüzde 100 (tam dolum); diğer akıllı telefonları yüzde 80-100; iPAD yüzde 20-30; diğer tablet bilgisayarları yüzde 20 dolum yapabiliyor.

- Mikro USB bağlantı kablosu,

- Fiyat: 32 USD + KDV (tavsiye edilen satış fiyatıdır).

Okuyucu Yorumları