Tasarımı yenilenen iTunes 11 ortaya çıkıyor

Apple'ın popüler yazılımı iTunes, iOS 6 ile beraber yenileniyor ve bu yeniliklerle geliyor!

  • Zeynel A. Öztürk
Tasarımı yenilenen iTunes 11 ortaya çıkıyor

Apple, Çarşamba günü iPhone 5'i tanıttığı etkinlikete iTunes'un yeni sürümünü de gösterdi. iTunes, Windows ve Mac OS X PC'leri için yeni bir tasarımla geliyor.

Apple'ın web sitesine göre iTunes 11'in yeni tasarımı, ses ve video koleksiyonunuzdan daha fazla içerik gösterebiliyor. Yenilenen görünüm ile müzik albümleri hakkında genişletilmiş görünümde daha fazla bilgi gösteriliyor. Apple, yeniliği şöyle açıklıyor: "Bunun anlamı, bir albümdeki tüm şarkıları görerek Play'e basabileceğiniz ve kitaplığınıza dönmeden dolaşmaya devam edebileceğiniz. Store önerilerinde ise denemek isteyebileceğiniz benzer albümleri de göreceksiniz."

iTunes'daki yeni mini-player ise kullanıcılara son dinledikleri şarkılara veya izledikleri videolara hızlı bir erişim sağlayan History özelliğine sahip.

iOS 6 güncellemesinin bir parçası olan yenilenmiş iTunes 11'in masaüstü istemcilerinin Ekim ayına dek çıkması beklenmiyor. Bununla birlikte Mac ve 32-bit'lik iTunes'un 10.7 sürümmü şu an indirmeye hazır görünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

yeni özellikler harikulade... sabırsızlıkla bekliyor olacağız...

Bu tasarımı çok hoşuma gitti Apple tasarımda çok başarılı fakat CoverFlow gibi görünümlerin ek seçenek olarak sunulmasını umuyorum.

Bu nedir aga annamadım gitti.. Aynı telefon ısıtıp ısıtıp ver gitsin. Acaba ne zaman farklı bir yapı görürür. "Bakın köşeleri yuvarlaktı şimdi daha düz yaptık." Hadiya çok heyecanlandım :)))

Abi yavaşlığı çözsünler başka bi şey istemiyorum.Lanet şey en baba bilgisayarda bile uyuşuk çalışıyor.

sonunda! itunes tasarıma apple'a cidden yakışmıyordu. umarım logoyu da zekice bir şeye çevirirler

Sen de yorum yaz