Teknoloji aracı Türkiye'yi turluyor!

Fujitsu, son model laptop'larını ve fazlasınını Türkiye'yi turlayarak böyle tanıtıyor!

Teknoloji aracı yolda!

Fujitsu Türkiye'nin Intel işbirliğiyle düzenlediği Fujitsu Roadshow etkinliğinin ikinci etabı 2 Ekim'de Karabük'te başladı. İkinci etapta Fujitsu Teknoloji Aracı 6 Kasım'a kadar Türkiye'nin doğusundaki 25 merkezi ziyaret edecek. Fujitsu, Karabük, Kastamonu, Çorum, Amasya, Tokat, Giresun, Ordu, Fatsa, Çarşamba, Bafra, Sinop, Nevşehir, Mersin, Aksaray, Polatlı, Kütahya, Karacabey, Bilecik, Milas, Yatağan, Aydın, Söke, Ortaca, Kuşadası ve Bodrum'da KOBİ'lere değer katan ürün ve çözümlerini tanıtacak.

Fujitsu Teknoloji Aracı, Roadshow'un ilk etabında 7.200 km yaparak Türkiye'nin batısındaki binlerce KOBİ'ye ulaştı. Doğu turunda da Anadolu'nun küçük yerleşim merkezindeki KOBİ'lere ulaşmaya odaklanan Fujitsu, bilgi ve deneyimi ile küçük ölçekli iş ortaklarını desteklemeye devam ediyor. Fujitsu, Türkiye'nin kalkınmasına doğrudan katkı sağlayan KOBİ'lerin en ileri teknolojilerden yararlanması gerektiği inancıyla hareket ediyor. Fujitsu, LIFEBOOK dizüstü bilgisayarları, ESPRIMO PC'leri ve CELSIUS iş istasyonlarıyla KOBİ'lerin hem ofiste, hem de hareket halindeyken kesintisiz ve verimli bir şekilde çalışmalarını sağlıyor.

Fujitsu ürünleri, KOBİ'lere rekabet avantajı kazandırıyor

Her ölçekten ve bütçeden şirketin yeni teknolojilerden faydalanmasını desteklemek amacıyla hareket eden Fujitsu Türkiye, KOBİ'lere uygun maliyetlerle en son teknolojilere sahip olma fırsatını sunuyor. Fujitsu'nun KOBİ'lere yönelik istemcileri, LIFEBOOK dizüstü bilgisayarları, ESPRIMO PC'leri ve CELSIUS iş istasyonları yüksek performansları, enerjiyi verimli kullanmaları, yönetim ve kullanım kolaylığı gibi özellikleriyle KOBİ'lerin rekabet avantajı elde etmelerini sağlıyor.

ESPRIMO masaüstü PC serisi ürünler arasında normal bir PC'nin sahip olduğu tüm özellikleri barındıran mini PC ESPRIMO Q910 dikkat çekiyor. En yeni, üçüncü nesil Intel Core işlemcilerin kullanıldığı yeni ESPRIMO Mini PC, kullanıcılara yüksek performansın yanı sıra daha az enerji tüketimi, daha az gürültü ve ısı gibi avantajlar da sağlıyor. FastOn'u destekleyen ESPRIMO PC teknolojisi sayesinde ise masaüstü bilgisayarları başlatma süresi kısalıyor. 16 GB'a kadar DDR3 1500 MHz bellek desteği sağlayan ürünün SATA veya SSD sabit disk seçenekleri de bulunuyor.

Mobil teknolojiler KOBİ'lere işlevsellik katıyor

Mobil teknolojiler KOBİ'lere işlevsellik katıyor

Mobil teknolojiler KOBİ'lerin işlevselliğini artırıyor

Fujitsu, iş dünyasının giderek mobilleşmeye başladığının; bu noktada güvenilirlik ve kullanılabilirliğin öneminin arttığının bilinciyle çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda LIFEBOOK, Ultrabook ve tablet ürünleri öne çıkıyor. Örneğin, STYLISTIC Q702 ürünü hem klavyesiz i5 işlemcili, vPro destekli güçlü bir Slate Tablet, istendiğinde klavyenin eklenerek güçlü bir dizüstü bilgisayar işlevi kazandırılmasıyla dikkat çekiyor. STYLISTIC Q550 tablet PC ise 10 saate varan pil süresi, parlamayan dokunmatik ekranı ve Intel Atom işlemcileriyle kullanıcıların hareket halindeyken dahi kesintisiz çalışmalarını sağlıyor.

Fujitsu, kurumların tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak LIFEBOOK ürün gamını da genişletti. Gücünü en yeni, üçüncü nesil Intel Core işlemcilerden alan LIFEBOOK ürünleri 4G/LTE bağlantısı gibi özellikleriyle mobilite, modüler yuva gibi özellikleriyle ise esneklik sunuyor.

2.4 kg ağırlığındaki 15 inç ekranlı LIFEBOOK AH532, 2.2 kg ağırlığındaki 15.6 inç ekranlı LIFEBOOK AH552, 2 kg'lık 14 inç ekranlı LIFEBOOK LH532, 3 kg'lık 17.3 inç ekranlı LIFEBOOK NH532, 2.4 kg'lık 15.6 inç ekranlı LIFEBOOK E782, 1.48 kg'lık 12.1 inç ekranlı LIFEBOOK P702, 1.45 kg'lık 12.1 inç ekranlı LIFEBOOK P772, 2.2 kg'lık 14 inç ekranlı LIFEBOOK S752, 1.9 kg'lık 13.3 inç ekranlı LIFEBOOK SH531, 1.4 kg'lık 14 inç ekranlı LIFEBOOK U772 ve 1.57 kg'lık 13.3 inç ekranlı LIFEBOOK UH572 KOBİ'lerin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Pil ömürleri 6 ile 18 saat arasında değişen Fujitsu LIFEBOOK'lar, yedek pil özellikleriyle de hareket halindeyken kesintisiz çalışmayı garantiliyor.

Okuyucu Yorumları