Temiz Facebook için en iyi araçlar!

Facebook'da biriken sıkıcı içeriği temizlemekte kullanabileceğiniz araçları sizler için derledik...

Temiz Facebook için en iyi araçlar!

Facebook hesaplarımız zaman içinde istenmeyen pek çok şeyle dolup taşıyor: Lüzumsuz yığınla haber; aşırı yüklenmiş zaman tüneli ve sürekli büyüyüp duran sohbet çubuğu... Bütün bunları sayfanızda tutmak zorunda değilsiniz. Sizler için bir araya getirdiğimiz ücretsiz araçlar Facebook hesabınızı istenmeyen her şeyden temizlemenizi sağlayacak.

Siz de yığınla Facebook kullanıcısının yaptığı gibi istemeden de olsa çok fazla uygulama ve hizmete kişisel bilgilerinize erişim hakkı vermiş olabilirsiniz. "Beğen" tuşuna gerekenden fazla tıklamış ya da aslında istemediğiniz halde birileriyle bağlantı kurmuş olabilirsiniz. Neyse ki bütün bu izleri silmenizi sağlayacak pek çok ücretsiz araç bulunuyor.

MyPermissions isimli web aracı, tek bir ekrandan aklınıza gelebilecek tüm sosyal ağ ve internet uygulamasının kişisel gizlilik ayarlarını kontrol etmenizi sağlıyor. FaceWash ise, tüm paylaşımlarınızı, yorumlarınızı, etiketlendiğiniz fotoğrafları tarıyor ve utanç verici bir şey keşfettiğinde sizi uyarıyor. TimelineRemove zaman tünelini ortadan kaldırıyor, SocialReviver eski chat çubuğunu geri getiriyor. Eğer bu araçlar yetersiz kalırsa, SocialFixer'ı kullanarak tüm Facebook'u kendi istekleriniz doğrultusunda değiştirebilirsiniz.

Galerimizde, bu araçları ve çok daha fazlasını bulacaksınız. Tıklayın...

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

hmm guzelmis arada temizlik sart :D

Hele şükür isabet olmuş

Tabi bu uygulamaları kullanmak içinde bilgilerinizi 3. şahıslarla paylaşmanız gerekiyor. Bu uygulamaları kullanmanız gizliliğinizi tehlikeye atmanız demek, ayrıca izin verdiğiniz için sizden habersiz paylaşımda bile bulunabiliyor bu uygulamalar, bundan hiç bahsetmemiş yazar!

feysbuk, amele ve apaçi diyarı.....

@26 Ağu 2013 13:42 çok çalışta sende baban gibi olma , linkedin e gir..

Kapatın şu feysbuk hesabınızı ,sahibinin tipi yamuk, hiç ısınamadım bu siteye.

@28 Ağu 2013 23:41 Sen de bir facebook sayfasi ac senin face'ne uye olalim. Kapat denince kapanmiyor brother :)

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play