Tim Cook lise yıllarında böyleydi!

Apple CEO'su Tim Cook'un internette dolaşmaya başlayan fotoğrafları, sizi de şaşırtacak!

Tim Cook'un lise yıllarındaki fotoğrafları göründü

Apple'ın patronu Tim Cook'un lise çağlarından kalma bir fotoğraf, son zamanlarda Apple severlerin en çok konuştuğu konulardan.

1975 ve 1976'dan kalan yıllıklarda ortaya çıkan fotoğrafta Tim Cook'un Robertsdale Lisesi'ndeki öğrencilik zamanları görünüyor. Reddit'te yayınlanan fotoğraf, sahibi Redditor Whitbaker tarafından şöyle anlatılıyor: "Tim Cook, annemle aynı liseye gitmişti ve annem, onunla çok kez konuşmuştu. Bu fotoğraflar, Robertsdale, Ala'daki Robertsdale Lisesi'nin 1975-1976 yıllıklarındaki fotoğraflar. Annem Şubat 2011'de vefat etti (Cook'tan iki yaş büyüktü), ancak Cook'un Apple'daki başarısından dolayı oldukça gururluydu. Annem, yıllığın editörü olarak görev yapmıştı ve Cook da yıllık çalışanlarının arasındaydı. Aynı zamanda Cook, lise zamanında dedemin bağımsız eczanesinde de çalışmıştı. Dedem burayı büyük anneme bıraktı ve eczane şimdi benim kontrolümde."

Yıllıktan daha fazla fotoğraf için bu bağlantıyı izleyebilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

1975 senesini dün gibi hatırlıyorum, ben o sene 128 yaşındaydım şimdi anlıyorum ki artık yaşlanmaya başlamışım!

@02 Nis 2013 14:52 zekasız....

@02 Nis 2013 14:52 Espiriyi bile anlamadım. O kadar mı kötüydü yahu?

Tim Cooku da efsane yapma girişimleri medayaya gazlıyorlar işte.

@06 Nis 2013 16:33 80`lerdeki Steve Jobs ve Bill Gates`in dergi gazete röportajlarını okuyun ve tv röportajlarını izleyin, efsane yapma girişimleriyle medayaya nasıl gazladıklarını o zaman anlarsınız! ;)

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir