Toshiba Satellite P-serisiyle tanışın!

Toshiba'nın yeni Satellite P serisi, sahip olduğu çokluortam yetenekleriyle öne çıkıyor!

Toshiba'dan UHD destekli PC!

TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş gelişmiş bilgisayar ve eğlence uygulamalarına gereksinim duyanları hedefleyen en yeni teknolojiye sahip Satellite P-serisi taşınabilir kişisel bilgisayarları duyurdu. Bu çalışkan ve çekici görünüme sahip notebooklar, notebook performansını önemseyen tüketiciler için mükemmel yol arkadaşları olarak karşımıza çıkıyor. P-serisi en yeni teknolojileri sunarken, güç gerektiren uygulamaları yürütmek için her zaman hazır. Modeller, dokunmatik ve dokunmatik olmayan ekranlı hafif 39.6 cm (15.6") P50/P50t modelleri ve masaüstü bilgisayar yerine kullanılabilecek 43.9 cm (17.3") P70 modeli olarak iki farklı ekran boyutu ile sunuluyor.

Toshiba Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri Türkiye Distribütörü TNB A.Ş. Genel Müdürü Aytaç Biter yaptığı açıklamada, "Yeni Satellite P-serisi ile üstün HD eğlence ve en yeni multimedya özelliklerini bir arada sunarak ileri bilgisayar uygulamalarına gereksinim duyan bilgisayar kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap vermeye olan adanmışlığımızı kanıtlıyoruz."

Yeni P-serisi, bazı modellerde HDMI-çıkışı bulunan Ultra HD (UHD) desteği gibi gelecek-odaklı özellikler sunuyor. Bu özellik UHD içerikleri PC'den dönüştürerek yeni Toshiba L9 serisi gibi harici UHD-özellikli televizyonlara aktarabiliyor. Böylece kullanıcılar, orijinal olarak Full HD çözünürlüğün dört katı çözünürlüğe sahip UHD formatında yaratılan en yeni nesil bilgisayar oyunlarının keyfine varabiliyorlar. Notebook üzerinde UHD kayıtlı fotoğraf ve videolar da tam parlaklıklarında görüntülenebiliyor.

Yüksek performanslı grafik işlemci!

Yüksek performanslı grafik işlemci!

Adanmış grafik işlemcili yüksek performanslı işlemcileri sayesinde tüm P-serisi modeller hızlı ayar değişimli bilgisayar oyunları veya HD kalitesinde video düzenleme gibi yüksek performans gerektiren zorlu uygulamalar için ideal çözüm sunuyor.

Fırçalanmış alüminyum kaplama

Satellite P-serisi Toshiba'nın üstün tasarımındaki yeni tümleşik tasarım unsurlarına sahip olarak yumuşak ve yuvarlak köşeler ve ayırt edici güç düğmesi tasarımı ile birlikte sunuluyor. P50t versiyonu kullanışlı ve sezgisel köşeden köşeye on noktalı dokunma ve kaydırma destekli dokunmatik ekrana sahip. Tüm versiyonlar Windows 8 ara yüzü üzerinde dokunmatik ekran olmadan bile parmak hareketleri ile sezgisel olarak navigasyon yapabilmeye imkan veren genişletilmiş touchpad'e sahip. Yeni Satellite P-serisinin, kapakta krom dokunuşlara sahip göz alıcı fırçalanmış alüminyum kaplama ile vurgulanıyor.

LED arka aydınlatmalı döşeme (tiled) klavye düşük ışık koşullarında bile metin yazımında kolaylık sağlıyor.

Üstün ses kalitesi!

Üstün ses kalitesi!

Yeni Satellite P-serisinin dört adede kadar üstün harman kardon stereo hoparlörleri ve yüklemesi yapılmış önemli medya yazılımları sayesinde kullanıcılar iyi bir ses deneyimi yaşayabiliyorlar. Bu özelliklere daha hassas, zengin ve derin bir deneyim yaşatan DTS Studio Sound yazılımı da dahil. İlave işlevsellik için dahil edilen Toshiba Uykuda Müzik özelliği notebook kapalı olduğunda bile iyi ses kalitesi ile müzik dinleyebilmeye imkan veriyor.

Tüm P-serisi modellere ön yüklemesi yapılmış Toshiba Split Screen Ekran yazılımı sayesinde aktif pencereler otomatik ve sıralı bir şekilde düzenleniyor, böylece hem geniş ekranın optimum kullanımı sağlanıyor hem de çoklu işlem yapmak kolay ve eğlenceli hale geliyor.

Toshiba Satellite P-serisi özellikler

· 39.6 cm (15.6") HD veya Full HD ve opsiyonel 10-parmak kapastif dokunmatik ekran, 43.9 cm(17.3") HD+ veya LED arka aydınlatmalı Full HD geniş ekran

· P50, P50t, P70: 3.veya 4. nesil Intel Core, Quad Core ve Ultra Low Voltage CPU desteği dahil(P70: Yalnızca 4. Nesil Intel Core desteği); Ultra HD desteği yalnızca4. Nesil Intel Core CPU ile; NVIDIA GeForce GT 740M (2 GB VRAM'e kadar) ve GT 745M (4 GB VRAM'e kadar) Optimus teknolojisine sahip adanmış grafik işlemci

· 1.5 TB GB HDD'ye kadar depolama, veya P70'te 2x HDD ile 3 TB'a kadar veya 8 GB SSD'ye sahip Hibrid 1 TB GB HDD, veya 256 GB SSD

· 16 GB'a kadar veya2 veya 4 girişi destekleyen (modele göre) 32 GB'a kadar Hafıza

· Wi-Fi sertifikalı miracast, 1x or 2x USB 2.0, 2x USB 3.0 (1tanesi Toshiba Uykuda Şarj özellikli USB), P70 için: 4x USB 4.0 (2 tanesi Toshiba Uykuda Şarj özellikli), HDMI-çıkışı, opsiyonel Bluetooth v4.0, for Ultra HD uyumlu televizyonlar için HDMI ile Ultra HD desteği (yalnızca yeni nesil Intel 4. Nesil Core i7 CPU ile)

· Ses: 2 adet harman kardon® stereo hoparlör, P70 modelinde 4 adet, Slip stream Teknolojisi desteği ile ve DTS Studio Sound yazılımı

· Renkler: Üst yüzey ve kapakta krom dokunuşlar bulunan göz alıcı alüminyum kaplama, kahverengi dokuma

· OS: Windows 8 (64bit)

Okuyucu Yorumları