Ttec'ten 2 metrelik iPhone şarj kablosu!

iPhone'unuzu şarj ederken kısıtlanmak istemiyorsanız, bu ürün tam size göre!

Şarj ederken özgür olun!

Ttec'in pazara sunduğu, Apple 'Lightning' bağlantısı ile uyumlu, kullanılan boyutun iki katı uzunluğundaki şarj kablosu, iPhone 5 ve iPad kullanıcılarının uzun kablo ihtiyacını karşılıyor. Dayanıklı ve sağlam olma özelliklerinin yanı sıra, hafif yapısıyla da dikkat çeken kablo, cihaza iki yönlü takılabildiğinden, rahat bir kullanım sağlıyor. Film izlerken veya oyun oynarken biten şarja çare

Ttec, kullanıcılarının iPhone ve iPad'lerini, ev, ofis veya diledikleri her yerde; güvenle ve kablo uzunluğunu dert etmeden şarj edebilmeleri için 2 metrelik şarj kablosunu beğeniye sunuyor. iPhone 5, iPad Mini ve 4. Nesil yeni iPad için uyumlu olan bu kablo, özellikle iPad'lerde, uzun uzun film izlerken, oyun oynarken bitmesi sıkıntı yaratan şarj sorununa çare oluyor.

Arabanın arka koltuğunda da şarj imkanı

Şarj kablosu, arabaların arka koltuğunda seyahat eden kullanıcılara da, cihazlarını kullanırken şarj etme ayrıcalığı sağlıyor.

Apple'ın kendi ürünlerinde kullanmak üzere tasarladığı 'Lightning' bağlantısıyla uyumlu bu kablo, iPhone ve iPad kullanımına yepyeni bir rahatlık getirecek. Ürünün tavsiye edilen perakende satış fiyatı KDV dahil 49.90 TL.

Okuyucu Yorumları