TTNet ile kitaplar parmaklarınızın ucunda

TTNet, akıllı cepler ve tabletler için hazırladığı teknoloji platformunu resmen duyurdu!

TTNet ile kitaplar artık parmaklarınızın ucunda

TTNET, yepyeni teknoloji platformu TTNET Kitap'ı kitapseverlerin beğenisine sundu. TTNET Kitap ile isteyen herkes, zaman ve mekan sınırlaması olmaksızın tablet bilgisayarları ve akıllı telefonları üzerinden kitap okuma keyfini yaşayacak. TTNET Kitap sayesinde okuyucular kitaplara çok daha hızlı ve kolay ulaşacak, yüzlerce kitabı yanında taşıma ve istediği her yeri kütüphaneye dönüştürme imkanına sahip olacak.

Yeni teknoloji platformu TTNET Kitap sayesinde kitapseverler, 100'den fazla yayınevinin en çok okunan kitaplarına artık kolayca ulaşacak. Dünyanın her yerinden, zaman veya mekân kısıtlaması olmaksızın seçtikleri kitapları ekonomik fiyatlarla satın alıp iPad, iPhone, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinden okuyacak.

TTNET Kitap platformu ile TTNET müşterisi olmaksızın www.ttnetkitap.com sitesinden edebiyat dünyasının en çok satan kitaplarından dünya klasiklerine, çocuk ve okul kitaplarından kültür-sanat yayınlarına kadar binlerce kitaba anında ulaşmak ve hemen okumaya başlamak mümkün. Okurlar, satın aldıkları kitapları kullandıkları 5 ayrı cihaza yükleyerek okuyabilecek.

TTNET Kitabı videomuzda daha yakından tanıyabilirsiniz!

TTNET Kitap okurları, aldıkları kitaplardaki istedikleri cümlelerin altını çizip, diledikleri sayfaya notlar alabilecek. Ayrıca kitaplardan beğendikleri bölümleri sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarıyla paylaşabilecekler. Cep telefonu ya da tabletinde kendi gezici kütüphanesini kuran okurlar, istedikleri yerden istedikleri zamanda kitaplarına ulaşabilecek. TTNET Kitap'taki eserlere platforma üye olan herkes kredi kartı ödemesiyle ulaşabilecek. TTNET müşterileri ise satın aldıkları kitapları ADSL faturaları üzerinden pratik ve güvenli olarak ödeme yapabilecek.

Kitapseverlere yeni bir okuma deneyimi sunuyor

İlker Koçak: TTNET, kitapseverlere yeni bir okuma deneyimi sunuyor

Düzenlenen toplantıda, TTNET Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Koçak, TTNET'li olma şartı aranmaksızın tüm okurlara yeni bir okuma deneyimi sunduklarını söyledi. Koçak, sözlerini şöyle sürdürdü: "100'ün üzerinde yayıneviyle anlaşma yaparak hayata geçirdiğimiz TTNET Kitap platformu,kitapları e-içerik olarak online satışla kitapseverlere sunuyor. Yayınevleriyle yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda TTNET Kitap'a sürekli yeni kitaplar eklemeyi hedefliyoruz."

Şahin Şen: Teknoloji üreten TTNET kitapseverlerin de hayatını kolaylaştırıyor

TTNET Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Şahin Şen toplantıda yaptığı konuşmada TTNET'in güçlü teknolojik altyapısıyla hayatın pek çok alanına yönelik teknoloji platformları geliştirdiklerini belirtti. Şahin "Güçlü IT altyapımız sayesinde müşterilerimize bugüne kadar çok sayıda başarılı ürün ve hizmet sunduk. Yenilikçi televizyon platformumuz Tivibu, Playstore, TTNET Müzik ve bulut bilişim çözümlerimizden NETDİSK'in ardından şimdi de yepyeni bir teknoloji platformu olan TTNET Kitap'la kitapsever müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmayı hedefliyoruz" dedi.

 

TTNET Kitap'ın avantajları

TTNET Kitap'ın avantajları

Mekandan bağımsız: TTNET Kitap sayesinde yurtiçi ya da yurtdışında nerede olursanız olun, istediğiniz kitapları indirebilir ve hemen okumaya başlayabilirsiniz.

Zamandan tasarruf: İstediğiniz kitabı almak için sadece arama yaparak satın almanız yeterli. Rafların arasında arayıp bulmak zorunda değilsiniz.

Taşıması kolay ve hep yanınızda: Cep telefonunuz veya tabletinizle birlikte yüzlerce kitabı yanınızda taşıyabilirsiniz.

Kolay Arama ve kişiselleştirme: Kitabınızın içinde aradığınız bir bilgiyi, sadece saniyeler içinde bulabilirsiniz., kendi okuma zevkinize göre yazı büyüklüğü ve metin biçimi ile oynayabilirsiniz

Güvenlik: TTNET İnternet faturasıyla güvenli bir şekilde alışverişini yapabilirsiniz.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Fiyatlara şöyle bir göz gezdirdim. Sadece cihazlarda okunabilecek e-kitap için biraz fazla pahalı. 3-5 tl daha fazla verip kitap mağazalarından alınabilecek kitaplar mevcut olmakla birlikte çevrimiçi kitap satan sitelerdeki kitaplarla aynı ücrete sunulan kitaplar da mevcut. Kısacası bu fiyatlarla ve bu cihaz destekleriyle e-kitapta pazar lideri "Korsanlarla" rekabet zor.

Satın aldığım 2 kitabı okuyamıyorum. Android yazılımı işe yaramıyor. Kitaplar profilde yok.

Fiyatlar oldukca iyiymis. 25 TL etiket fiyati olan Sah - Mat 16.50 'ye satiliyor. Bugun arkadasimin aldigi Playbook'u da inceleme firsatim oldu. Gercekten fiyat-performans cihazi. Kitap indirimleri ile birlikte ucretsiz alinmis gibi olacak. Bir tane alirim.

Hizmet deyince bende çok şaşırmıştım ttnet ve hizmet ikisinin ne alakası var diye maalesef değilmiş "ekonomik fiyatlarla" olduğunu gördüm :)

süper haber

8lik internet diye 1 lik internet veren firma..

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play