Tüm zamanların en komik 8 oyunu!

Oynarken sizi gülmekten yerlere yatıracak, tüm zamanların en komik 8 oyununu seçtik!

Tüm zamanların en komik 8 oyunu!

Oyun işi ciddi bir iştir, ancak bu oyun geliştiricilerinin ve oyun meraklılarının oyunları çok ciddiye alması gerektiği anlamına gelmiyor. YouTube'da sayısız komik oyun videosuna ve oyun "trollerine" rastlamanız mümkün. Elbette oyun geliştiricileri de kendi espri anlayışlarına sahipler ve bunu oyunlarına yansıtmaktan çekinmiyorlar. Bazı oyunlarda bu ince espriler olarak karşınıza çıkıyor, bazılarında ise şakayı adeta yüzünüze vuruyor. Hangi şekilde olursa olsun, aşağıdaki 8 oyun sizi eğlendirirken gülmekten de kırıp geçirecek.

Monkey Island serisi

Komik oyunlar deyip Monkey Island serilerini saymamak olmaz. Korsanlığa özenen ana karakteriniz Guybrush Threepwood ile neşeli saatler geçirmeye hazır olun.

Serinin içinden tek bir oyunu oynamak isterseniz, The Curse Of Monkey Island ile başlamanızı tavsiye ederiz.

GTA Vice City

Grand Theft Auto serisinin içinden seçim yapmak bizim için epey zor oldu. Ancak Vice City'de otomobil sürerken dinleyebileceğiniz radyolar, sizi defalarca güldürebilecek kadar iyi.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Her galeride böyle şeyler söyleyenler var benim gibi farkındayım ama burda Neighbours From Hell olmaması büyük hata bence onun kadar komik oyun yok...

Ben Portal 2'deki diyaloglara da çok gülmüştüm. Özellikle bazı yerlerde Wheatley'in söylediklerinden sonra gülmem geçene kadar oyunu durduğum olmuştu. Ending Song'dan bahsetmiyorum bile :)

oyun türkçe olmadıktan sonra nasıl anlayıpta güleceğiz. delimiyiz biz. herkes ingilizce bilmiyor değilmi.

SR 3'te nerde dans ediyoruz ya asıl dans 4:te

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir