Ucuz iPhone bu resimlerdeki gibi olabilir!

Ucuz iPhone'u elinde tuttuğunu iddia eden site, ona ait kareleri ve bu videoyu herkesle paylaştı!

  • Zeynel A. Öztürk
Ucuz iPhone bu resimlerdeki gibi olabilir!

Apple, plastik kasaları iPhone 3G ve 3GS'de kullanmıştı. Bu kasalar, özellikle istasyon bağlantısının yanında ve kulaklık girişinin etrafında çatlaklarıyla ünlenmişlerdi. Apple ise o zamandan bu yana ürünlerinde çelik, cam ve alüminyum gibi farklı materyaller kullandı.

Şu aralar uygun fiyatlı bir iPhone modeli geliştirmekle meşgul olduğu düşünülen Apple, bazı kaynaklara göre cebinde yine plastik kasa kullanmayı düşünüyor. Ucuz iPhone'u eline alıp tuttuğunu iddia eden, onu temsil eden görüntüler ve video paylaşa Techdy, onun elinizde hiç de ucuz bir his bırakmadığını söylüyor ve şunları ekliyor:

"Samsung Galaxy ceplerin aksine ucuz iPhone'un kasası elinizde ucuz hissi bırakmıyor. Ucuz iPhone'da kullanılan plastik maddesi, daha sağlam görünüyor."

Techdy'nin "ucuz iPhone" videosunu buradan izleyebilirsiniz!

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

ios 7 ve ucuz iphone ile appleın kalitesinin sona erdiğini düşünüyorum. yakında da hızlı düşmeye başlar... yazık ettiler.

lumia 620ye çok benziyor...

ne kadar uygun olacak acaba.

Sonuça iPhone 5 ile 3GS arasında yarı yarya fiyat farkı var ve ucuz iPhone üretilirse iPhone4-4S arası bir donanıma sahip olacak. Bence o kadar da kötü olmaz sonuçta iOS çalıştıracak.

dalga mı geçiyorsunuz, adam mı seçiyorsunuz. 03:07'de özellikler kısmında işletim sistemi olarak Android Jelly Bean olarak gözüküyor :)

O video ucuz iPhone değil kendi çıkardıkları android cihaz bunu anlayamadınız mı?

Demiş ki yazıda "ucuz iPhone'un kasası elinizde ucuz hissi bırakmıyor. Ucuz iPhone'da kullanılan plastik maddesi, daha sağlam görünüyor." Sırf ele alınca kaliteli hissetmek için 3.000 TL bayılıyorsunuz şu IPhone denen cihaza. Halbuki hiç bir işinizi görmüyor. Samsung yazılım olarak telefon kabiliyetleri olarak Apple'dan daha üstün modeller üretiyor. Öve öve bitiremediğiniz sırf ABD malı diye göklere çıkardığınız IPhone şu an piyasadaki çoğu Samsung modelinin yapabildiği şeyleri yapamıyor. Basit bir panorama çekimi bile IPhone5 ile geldi. Halbuki Samsung'un 2 yıl önceki telefonlarında bile o teknoloji vardı.... Elmacılar sizi. Durmayın soyulmaya devam....

@10 Tem 2013 16:07 Şu önyargıyı bir kaldırsanız...

@10 Tem 2013 16:07 Apple Zimbabwe malı olsa bile kullanırım. Hatta sizin gibi bunun neden olduğunu anlayamayanlar bile sürekli topa tutsalar (hayatta daha önemli bir gayeleri yokmuş gibi) yine kullanırım. Piyasadaki En ucuz telefon ve en ucuz tabletde Apple olsa yine tercihim değişmez. Fan değilim, hiçbirşeyin fanıda sizin gibi olamıyorum

Replika ürün bu , androidli ..

hahaha androidd..

bu ucuz ayfon değil çinliler ucuz ayfonun kasasını görünce hemen harekete gecip içini doldurup ilk onlar üretmişler

Ucuz hissi vermiyor derken Galaxy'lere de posta koymuş. Yani bizim ucuzlarımız bile Galaxy'lerden daha iyidir demek istiyorlar. Maksatlı bir yazı. Daha şimdiden başladılar. Fiyatı ve özellikleri görelim, ondan sonra konuşalım. Alt tarafı tek bir telefon üreten bir firma psikolojik harp ile bütün dünyaya ürününü sattı. Bence Apple, bu açıdan bakıldığında çok başarılı bir firma. Fareli köyün kavalcısı...

dünyada ucuz olabilir ama turkcell de hiç de öyle olmaz:) operatör satar ise yeni iphone diye 2.000lira isterler.

@10 Tem 2013 21:59 :D:D:D eee doğru

2.Kısımda tanıttığı bire bir benzeri olan bir telefon yani direk iPhone Plastik değil ;)

en son gösterdikleri telefonun reklamı aslında, iphone ismini kullanmışlar onu tanıtmak için ortada ucuz iphone yok, bear olarak gösterdiği telefonu satmak için iphonun tasarımına benzer gibi bir reklam yapmışlar ucuz iphone bu değildir bence

kişiselleştirilmeyen işletim sistemli, görüntüsü modern olmayan bir telefon niye çok satar ki anlamam. herkesin elinde bir iphone. isim yapmış diye parayı bayılıyolar şuna.

Iphıne 5c bu

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play