Uzaklıkların, mesafelerin bilgisi cebinizde!

"Şehirlerarası Mesafe" uygulaması ile artık bütün mesafeler cebinize geliyor!

Uzaklıkların, mesafelerin bilgisi cebinizde!

Mobil uygulama sektörünün Türkiye'deki öncülerinden olan Arox Bilişim tarafından geliştirilen "Şehirlerarası Mesafe" uygulaması ile artık bütün mesafeler cebinize geldi.

İki şehir ya da ilçe arasındaki mesafeyi ölçmek için artık harita ya da internete ihtiyaç duymanıza gerek kalmadı. "Şehirlerarası Mesafe" uygulaması Türkiye'nin bütün şehirlerin ve ilçelerin arasındaki uzaklıkların bilgisini veriyor.

Bugüne kadar 400 binin üzerinde kullanıcı tarafından indirilen uygulama sayesinde ayrıca rota ve yol tarifi de almak mümkün. Uygulama, İstanbul şehir merkezinden Taksim'e, Ankara şehir merkezinden Kızılay'a olan mesafe bilgisini verirken, varmak istediğiniz noktaya en kısa ve doğru yoldan ulaşmanızı da sağlıyor.

Ayrıca uygulama, mesafeler ya da yol tarifi konusunda destek isteyen arkadaşlarınızla rota ve yol tarifini sms ve mail olarak da paylaşmanıza imkan veriyor.

Mobil uygulama pazarının Türkiye'deki öncülerinden olan Arox Bilişim, bugüne kadar 72 iOS, 24 Android, 6 Blackberry ve 3 Windows Phone uygulaması geliştirdi. Bu uygulamalarda 3 milyon tekil kullanıcıya ve toplamda 3.5 milyon toplam indirilme sayısına ulaşıldı. Bu rakamlar ile Arox, Türkiye'deki her 100 akıllı telefon kullanıcısından 20'sinin hayatına bir şekilde girmiş durumda.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

İl adları güncel değil, İçel adının mersin olarak değişebilir 15 seneyi geçti ama bu uygulamada hala mersin değil, İçel yazıyor.

Yabancı sitelerden aldıkları eski Türkiye il listesini aynen kullanmışlar.

Benim görüşüm göre yeni bir şey değil, sadece kendilerini reklam ettirecek kadar chip içinde bağlantıları var

İnternet bağlantisi olmadan Mesafe hesaplama çok iyi olmuş ;) Arox Bilişim'e Tebriklerr

ne kadar saçma ya hayret bişey millet işsiz

Zahmet buyurun şu anda geçerli /güncel il listesini kullansaydiniz keşke. Kurdum ve 2 dakika sonra sildim

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir