Uzaklıkların, mesafelerin bilgisi cebinizde!

"Şehirlerarası Mesafe" uygulaması ile artık bütün mesafeler cebinize geliyor!

Mesafeler cebinize geldi!

Mobil uygulama sektörünün Türkiye'deki öncülerinden olan Arox Bilişim tarafından geliştirilen "Şehirlerarası Mesafe" uygulaması ile artık bütün mesafeler cebinize geldi.

İki şehir ya da ilçe arasındaki mesafeyi ölçmek için artık harita ya da internete ihtiyaç duymanıza gerek kalmadı. "Şehirlerarası Mesafe" uygulaması Türkiye'nin bütün şehirlerin ve ilçelerin arasındaki uzaklıkların bilgisini veriyor.

Bugüne kadar 400 binin üzerinde kullanıcı tarafından indirilen uygulama sayesinde ayrıca rota ve yol tarifi de almak mümkün. Uygulama, İstanbul şehir merkezinden Taksim'e, Ankara şehir merkezinden Kızılay'a olan mesafe bilgisini verirken, varmak istediğiniz noktaya en kısa ve doğru yoldan ulaşmanızı da sağlıyor.

Ayrıca uygulama, mesafeler ya da yol tarifi konusunda destek isteyen arkadaşlarınızla rota ve yol tarifini sms ve mail olarak da paylaşmanıza imkan veriyor.

Mobil uygulama pazarının Türkiye'deki öncülerinden olan Arox Bilişim, bugüne kadar 72 iOS, 24 Android, 6 Blackberry ve 3 Windows Phone uygulaması geliştirdi. Bu uygulamalarda 3 milyon tekil kullanıcıya ve toplamda 3.5 milyon toplam indirilme sayısına ulaşıldı. Bu rakamlar ile Arox, Türkiye'deki her 100 akıllı telefon kullanıcısından 20'sinin hayatına bir şekilde girmiş durumda.

Okuyucu Yorumları