...Ve işte Karşınızda Apple'ın TV'si!

Apple'ın TV yapacağını artık herkes biliyor fakat bu TV'nin nasıl olacağı sadece haberimizde!

Hüseyin Cem Köylü

Söylentilere göre Apple'ın iTV'sinin üretimine 2012 Şubat ayında başlanacak ve ürün yaz aylarında piyasaya sürülecek. Üretimin başlaması için gereken son hazırlıklar da tamamlanmak üzere.

Apple, kendisi için parça üreten firmalara 2012 başından itibaren bu parçaları göndermeleri için talimat verdi. Digitimes Tayvan, yayınladı haberinde 32 ve 37 inç boyutunda, Apple logolu iki ayrı model televizyonun çok yakında üretim bantlarında olacağını belirtti. Sitenin isimsiz kaynakları ayrıca Full HD çözünürlükteki ekranların Sharp tarafından üretileceğini ve Smart TV çiplerinin Samsung tarafından tedarik edileceğini söylediler.

El attığı her alanda devrim yaratan Apple, bu sefer de televizyonda aynı şeyi yapmak istiyor. iTV'nin, iCloud ve Siri desteği ile gelerek fark yaratmaya çalışacağı bekleniyor.

Steve Jobs'un en büyük hedeflerinden ve hayallerinden biri olan iTV, bakalım diğer Apple ürünleri gibi başarıyı yakalayabilecek mi?

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

7-8 bin tl isterlerse şaşırmam

samsung'a mecburken bir özellik getiremez apple

3d olursa 10.000 tlden aşşa olmaz

7-8 bin tl isterlerse şaşırmam
-----------------------------------
sharp zaten o fiyatları istiyor minimum 10 bin tl olur.

"woldemort12 yazmış:
7-8 bin tl isterlerse şaşırmam"
bir de değse bir şey demiyeceğim :D :D

bu sefer tutmaz apple kardeş

Biraz ufak değilmi tvi çin yoksa iyimi?

Bide bunu kendi Sinema Sistemleriyle paket halinde satarlarsa evet 7-8 bin lirayı bulur

telefonlarının fiyatına bakarsak, tv yi almak için evi filan ipotek ederiz

icar istiyoruz aplle arabayada el atsın :P

hem samsunga yaptır ondan sonra onlara dava aç. yaptırma o zaman. başka şirket mi yok yapacak.

Apple tv'nin satması için icloud'dan ve smart tv den çok daha fazlasını yapmalı zira şuan 99$ tedarik edebileceğiniz apple tv icloud, itunes gibi birçok özelliği zaten sağlıyor. Ama apple'ın en büyük özelliği sade ve kullanışlı ürünler üretmesi olduğunu göz önüne alırsak satabilir.
Satabilir çünkü apple ürün değil platform satıyor örneğin iphone ile başlarsanız birde apple tv alırsınız onu almışken bir de mac... devam eder ürün zinciri satmak apple'ın ürün stratejisi. Steve Jobs'un bir sözü:'Genellikle insanlar siz onlara gösterene kadar ne istediklerini bilmiyorlar.' ki bunu da gayet görüyoruz. Ama bu hadi icar'da çıkarsın yok apple şöyle böyle diyen hiç birşey bilmeden her konuya atlayan kullanıcılara bakıp sadece gülüyorum. Neyse çok konuştuk :)) Mevlananın bir sözü var: körler çarşısında ayna satma sağırlar çarşısında gazel atma' diye sözüm bu icarda çıkarsın gibi şeyler söyleyenlere diğerlerinin zaten bu yoruma bile ihtiyacı yok zira kendi yorumlarını yapabiliyorlar. Lütfen bilinçlenelim:))

APPLE IN NE TELEFONUYLA NE BİLGİSAYARIYLA NEDE TV SİYLE İŞİM OLMAZ

APPLE IN NE TELEFONUYLA NE BİLGİSAYARIYLA NEDE TV SİYLE İŞİM OLMAZ

apple aklını topla git yat uyu bi yada başka iişlerle meşgul ol dava aç nebiliyim kendine patent geliştir falan bu lan böyle tv mi olur takoz gibi birde uzaktan çekmişler :D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play