Vodafone, nano-SIM'lerini satışa sundu

Vodafone, iPhone 5 almayı düşünenler için nano-SIM kartlarını satışa sundu!

Vodafone, nano-SIM'lerini satışa sundu

Vodafone Türkiye, ilk kez iPhone 5'le kullanılmaya başlanan nano-SIM kartları 5 Ekim itibariyle abonelerinin hizmetine sundu.

Dördüncü nesil SIM kart standardı olarak belirlenen nano-SIM kartlar, mikro SIM'e göre daha küçük ve daha ince oluşuyla dikkat çekiyor. Vodafone, Türkiye'de satışa çıkmadan önce yurtdışından iPhone 5 siparişi veren abonelerine nano-SIM kartı Vodafone tarafından sunuyor. Böylece Türkiye'deki teknoloji tutkunları bu son teknolojiyi deneyimleme fırsatı bulacaklar.

1 Haziran 2012 itibariyle Avrupa Telekomünikasyon Standartları Enstitüsü'nün (ETSI) dördüncü nesil standart olarak ilan ettiği Nano-SIM kart 12,3 x 8,8 x 0,67 mm'lik ölçülere sahip.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Afiyet olsun

İphone bekleyenler S3'e koştular.4 Ay sonra S4 çıkar iphone tost ekmeği arasında kalmış kaşar gibi piyasadan silinir.Samsung'da nano sim kullanana kadar beklersiniz.

vodafone anı yaşa !

samsung istediğini yapsın kendini parçalasın yine samsung 10 kuruşa al 2 kuruşa sat iphone 10 kuruşa al 7-8 kuruşa sat aradaki fark kalitedir benzetme yapacak olacaksak sıfır FİAT marka otomobile Bineceğime 5 yaşında BMW-Mercedese Binerim S3 değil S10 Çıksa 3 ay ömrü var şimdiden ikinci ellerle doldu piyasa nano sim kart olayısa İphone Artık Samsungtan sıkıldı ne yapsa firma kopya çekiyor en sonunda sim kartsız yapacak kopyacı firmalar yüzünden

arkadşlar antalya nano sim kartı ben bulamadım butun şubelerın tek dedıgı kese biliriz isterseniz

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play