Windows 7 RC kullanıma hazır: İndirin!

CHIP Online farkıyla: Elinizi çabuk tutun, Win 7 RC'yi resmi MS linklerinden ilk indiren siz olun...

Windows 7 RC burada!

Windows 7'nin nihai sürüme en yakın halini test etmek isteyenler beklediği an geldi. Windows 7 RC herkesten önce CHIP Online farkıyla indirebilirsiniz.

Halka açılan beta sürecinden (Build 7000) bu yana kullanıcılardan gelen geri beslemelerle yeniden elden geçirilen Vista-halefi, RC sürümü ile daha fazla istikrar ve performans vaat ediyor.

Tam derleme uzantısı 7100.0.winmain_win7rc.090421-1700 olan Windows 7 nihai sürüm adayının disk görüntüsünü aşağıdaki Microsoft onaylı resmi linklerden indirebilirsiniz. İşlemcinizin sunduğu mimari desteğine göre 32-bit ve 64-bit sürümler arasında seçim yapabilirsiniz. Eğer uygun işlemciniz, 4 GB ve üzeri RAM'iniz varsa 64-bit'lik sürümü denemeniz sizin için daha verimli olacaktır.

Öyle görünüyor ki Microsoft resmi kaynaklar üzerinden Windows 7 RC'nin Türkçe sürümünü veya Türkçe dil paketini indirmeye sunmayacak, fakat galerimize girerek Windows 7 RC Türkçe'nin ekran görüntülerini görebilirsiniz.

Lafı daha fazla uzatmaya gerek yok. Windows 7 RC size sadece birkaç tık uzakta.

Download:
Windows 7 RC
Windows 7 RC (Alternatif)

Windows 7 programları burada

Windows 7 programları burada

Windows 7 için en iyi uygulamalar burada...
Windows 7 RC hazır ve büyük ihtimalle bu satırları okurken indirmeye başladınız bile. CHIP Online, kusursuz Windows 7 deneyimi yaşamak isteyenler için eksiksiz bir yazılım paketi hazırladı.
Bu araçları indirin, yeni Windows'a hazırlığınızı yapın...

Yazılım paketiniz için tıklayın

Adım adım: USB bellekten Windows 7 RC kurulumu

Adım adım: USB bellekten Windows 7 RC kurulumu

Yeni Windows 7'yi denemek istiyorsunuz, boş DVD'niz veya DVD yazıcınız yok veya netbook'unuzda bir DVD oynatıcı dahi yok. Yine de Windows 7 RC'yi deneyebilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, zaten çoğumuzda olan programlar ve bir USB disk.

Windows 7 RC'yi adım adım USB bellekten nasıl kurabileceğinizi öğrenmek için aşağıdaki bağlantıya tıklayın:

Adım adım: USB bellekten Windows 7 RC kurulumu

Okuyucu Yorumları