Windows 8 lansmanından canlı yayın...

CHIP Online New York'ta! Windows 8 tanıtımını yerinden, canlı video ile evinize getiriyoruz!

Windows 8'i adım adım izleyin!

Teknoloji yayıncılığında konusunda uzman editörleri ve kaliteli içeriği ile standartları belirleyen CHIP Online'dan bir ilk daha geliyor. CHIP Online 25 Ekim 2012 tarihinde gerçekleştirilecek olan Windows 8 lansmanını sizin için New York'ta, yerinde takip ediyor ve Türkiye'de ilk defa canlı olarak bilgisayarınızın ekranına getiriyor.  CHIP Online editörleri şu anda New York'ta ve lansmanı bekliyorlar! Sizin için lansmanı New York'tan adım adım yorumlayacaklar, kurduğumuz canlı yayın sistemi sayesinde aynı zamanda da canlı olarak videosunu seyretmeniz mümkün olacak!

Bu sayfayı sık kullanılanlarınıza ekleyin: https://www.chip.com.tr/haber/windows-8-tanitiliyor_36587.html

Online teknoloji yayınları arasında Türkiye'den sadece CHIP Online'ın yer aldığı Windows dünyasının bu en büyük etkinliğini yerinde izlemek için tüm yapacağınız aşağıdaki adresi tarayıcınızın sık kullanılanlarına eklemek ve 25 Ekim 2012 tarihinde saat 17:00'ı gösterirken bu sayfayı açıp izlemek!

 Bu sayfayı sık kullanılanlarınıza ekleyin: https://www.chip.com.tr/haber/windows-8-tanitiliyor_36587.html

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

süpersin chip!

Windows 8 tanıtımını Windows 8 ile ie10 metro'dan izlemek...

Benim bildiğim kadarıyla lansman yapıldıktan sonra satışlar yapılacak. Fakat bazı firmalar şimdiden Windows 8'li bilgisayarları satmaya başlamış bile. Ankara Kentparktaki Darty firmasında var, İzmitteki arkadaşımla konuştum, Windows 8 'li bilgisayarı ayın 23 ünde aldığını söylüyor. Bu durum Microsoft tarafından tespit edildiğinde sorun yaşanır diye düşünüyorum. Yanılıyor muyum?

@25 Eki 2012 11:14 Yo yaşanmaz çünkü bugün genel kullanıcılar için satış yapılıyor yani direk W 8 li satış yapan bilgisayar şirketlerine erken verildiki satışlar ve tanıtım paralel gitsin.

Chip farkını ve yeniliğini ortaya koyuyorsun her zaman ! :)

en büyük umudum windows phone 8'in bu tanıtımda tanıtılması, ardından 1 hafta içinde nokia'nın yeni lumialarını çıkartması ve 1-2 hafta içinde türkiyeye gelmesi. heyecan diye buna derim!

tutmaz win8.Forever ubuntu

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play