Windows 8'le gelecek ilk PC'ler...

Windows 8 ile PC'lere de bir şeyler oluyor! İşte Windows 8'le gelecek, tasarım harikası 19 yeni PC!

Windows 8'le gelecek ilk PC'ler...

26 Eylül tarihinde Microsoft, yeni Windows'unu, yani Windows 8'i resmi olarak satışa sunacak. Tabi piyasaya çıkan sadece Windows 8 olmayacak; bu işletim sisteminin ilk PC temsilcileri de piyasada boy göstermete başlayacak.

Tabletler, masaüstü PC'ler, laptop'lar derken, Windows 8 ile birlikte bir bilgisayar türü daha, altın çağını yaşayacak gibi görünüyor: Hepsi bir arada PC'ler... Kompakt yapılarıyla zaten bir süredir aramızda olan hepsi bir arada PC'ler, şimdi tasarımları, özellikleri ve tabii ki dokunmatik ekranlarıyla yeniden doğmaya hazırlanıyorlar.

Bu makalemizde, Windows 8 ile birlikte piyasalara giriş yapacak, en yeni 19 Windows 8'li hepsi bir arada PC'yi bir araya getirdik. İşte Windows 8'in ilk temsilcileri... Tıklayın...

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

3.millenium faciasına denk gelmemek için freedos sistem alırım daha iyi...

PARDUS - ANKA !.... Haberin varmı ?...

AutoCAD vb. ve GTA-4 gbi yuksek çözünürlükteki programları sıkıntısız çalıştıracak Notebook önerir misiniz.., Yeni çıkan Toshiba, i5 işlemci, 720 gb harddisk, 1 gb ekran kartı, 6 gb ram, windows 8 için ne gibi yorum yaparsınız_??

acerın bu ürünü ev kullanıcıları için ideal olmayabilir ama kurumsal kullanıcılar için işletmelerde kullanılabilir gibi duruyor ama gene de karar sizin tabi..

Yazıda 26 Eylül denilmiş. O tarih yanlış yazılmış. Aslında 26 Ekim olacak.

Şimdiden Wİn8 sistemine bilip bilmeden çamur atan öngörü yoksunlarının utançlarını hayal edebiliyorum :)

Windows 8 ==== Windows Vista :)

Valla Win7Den ayrılamk güzel gelmiyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play