Windows Phone 8.1'e de 3 güncelleme!

Windows Phone 8.1 yayınlanınca her şey bitecek sanmayın; Microsoft'un durmaya hiç niyeti yok!

  • Cem Şancı
Windows Phone 8.1'e de 3 güncelleme!

Henüz kimse Windows Phone 8.1'e ulaşabilmiş değil ama Microsoft'un şimdiden, 2014'de Windows Phone 8.1 için iki yeni güncelleme planladığı haberi internete sızdı. Hatta yazılım devi Microsoft bu iki güncelleme ile kalmayacak, 2015'te üçüncü bir güncelleme daha çıkaracak.

Güncellemeler GDR1, GDR2 ve GDR3 olarak isimlendirilecek ve "bug" tamirinden öte kullanıcılara yeni özellikler sunacak. Ancak bu özellikler sistemin görünüşünü ve işleyişini önemli ölçüde değiştirmeyecek küçük geliştirmeler olacak. Hatırlanacağı gibi aynı durum, Windows Phone 8 için de yaşanmış; Microsoft yine 3 GDR güncellemesini kullanıcılarına sunmuştu.

Microsoft'un Windows Phone 8.1'in geliştiriciler için önizleme sürümünü 14 Nisan'dan itibaren yayınlaması bekleniyor. Yen, Lumia'ların da Windows Phone 8.1 ile piyasaya sürüleceği biliniyor. Halihazırda Windows Phone 8 kullanan telefonların ise Haziran ayından itibaren güncellemeleri alacağı tahmin ediliyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 21 Yorum

Hala çöp...........

@09 Nis 2014 14:27 yav he he...

@09 Nis 2014 14:27 androidlere de sürekli versiyon güncellemesi geliyor ya sanki !! güvenlik güncellemesi bile almıyorlar, kutudan çıktıkları gibi kalıyorlar.. windows phone ile iphone öyle değil ama. neticede düşünce özgürlüğü ama çok göreceli..

@09 Nis 2014 22:32 banane dandroidden ölümüne ios ama android de nexus lar güzel ip5s ten önce nexus 4 kullanmıştım aynı hız ama ios app store li :)

bunu duyduğuma çok sevindim doğrusu

Off ya artık gelsin şu 8.1 güncellemesi =(

14 nisan ı sabırsızlıkla bekliyom bi gelmedi gitt

microsoft destek konusunda gayet tatmin edici, hatta süper

Yürü be Windows Phone

Bekliyoruz

14 nisan geleydi iyiydi

yazılım güzel ama berbat bir mağaza anlayışı var gözünü seveyim appstore

buradaki wp kullanıcıları hiç beklemeyin gelişecek diyip de kendinizi kandırmayın bence kaç sene oldu wp8 çıkalı hala aynı ...

Microsoft işi biliyor

htc 8x'e gelecekmi bu güncelleme

çöp derken.....hiç okumuyorsun galiba

Ne 14 nisanmış arkadaş gelmek bilmedi. zaman yavaşladı sanki ya aklımdan çıkmıyor çok heyecanlı :)

Abi 2 Nisan dediler 10 Nisan dediler karar verin artık aylardır bekliyorum ya.

Bu siteyi anlamadım sözde teknoloji sitesi WP 8.1 in tüm özellikleri yayınlandı çoğu sitede var neden burda madde madde yok anlamıyorum şunu sitenize koyunda fanboycuklar neye çamur atmaya çalıştıklarını görüp önlerini iliklesinler.

14 nisan oldu gala yayinlanmadi beta 8.1 phone

Gdr güncellemelerinden bir şey beklemeyin bata gidermeden başka birşey yok bu güncellemelerde Microsoft eksikleri kapatıp diğerlerinin seviyesine gelmek için çalışmıyor güncellemeleri böldükçe bölüyor maksat ilk modellere verdikleri destek sözü süresi dolsun ve millet yeni model telefon aşsın amacı bu bence.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost