Xbox One'ın görünmeyen "şeyi" burada!

Xbox One'ın kendisini, Kinect'ini ve kolunu gördünüz. Ama bunu ilk kez göreceksiniz...

Xbox One oyunlarının kutuları işte böyle olacak!

Microsoft, Xbox One tanıtımında bizlere yeni konsolunu göstermekten hiç çekinmedi. Konsolun tasarımı genel olarak olumlu not alsa da, köşeli tasarımı beğenmeyenler de var. Yeni Xbox'un kendisini ve joystick'ini görsek de bize gösterilmeyen bir şey var: Xbox One oyunlarının kutuları.

Henüz USB disklere veya buluta tamamen geçiş yapmadığımızdan oyunlar optik diskler üzerinde dee dağıtılmaya devam ediliyor. Geriye dönük uyum sunmayacak olan Xbox One için alacağınız orijinal oyunların kutularıysa, yukarıdaki gibi olacak. Kutuda diğer Blu-Ray kutularına kıyasla büyük bir farkı görünmüyor, sadece etrafının Xbox One'ın yeşiliyle çerçevelendiğini görüyoruz.

Bununla birlikte kutunun içinden çıkacak olan Forza Motorsport 5'in müthiş grafikleriyle bizleri çok daha fazla heyecanlandıracağından şüphemiz yok. Xbox One'ın yeniliklerini, özelliklerini ve fazlasını bu yazımızda okuyabilirsiniz.

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Farklı bir şey beklenmiyordu ki ..

Oyun kutuları güzelde; X Box One Migros'un nostalji kampanyasındaki ürünlere benziyor. Yeni bir üründen ziyade eskilerin radyosuna veya şimdinin uydu alıcılarına benziyor. Hatta bazı uydu alıcılarının görünümü bundan daha güzel.

@25 May 2013 07:16 Sanki evinin her köşesi dekorasyon açısından mükemmel kombine edilmiş gibi konuşanlar nede çok.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir