Yenilenen Galaxy Note 7'ler Böyle Ayırt Edilecek!

Galaxy Note 7'nin "tamir edilmiş" sürümü piyasaya sürüldüğünde, orijinalinden, yani "yanan" sürümünden böyle ayırt edilecek!

  • Zeynel A. Öztürk
Yenilenen Galaxy Note 7'ler Böyle Ayırt Edilecek!

https://www.chip.com.tr/haber/3-200mah-pilli-onarilmis-galaxy-note-7-sizdi_68909.html

Samsung'un Galaxy Note 7'yi "tamir edip" belirli bölgelerde satışa sunacağını birkaç ay önce öğrenmiştik. Telefonların geri toplatılanlarla aynı olacağını, sadece pillerinin daha küçük bir pille değiştirileceğini biliyorduk.

Samsung, yenilenen telefonun adının ne olacağını henüz açıklamadı ancak bazı iddialara göre cihaz Galaxy Note FE (Fan Edition) adıyla gelebilir. Yeni sızan görüntüler ise elden geçen Note 7'lerin kolayca tanımlanabileceğini gösteriyor. Cihazın arka yüzünde, sağ altta büyük bir R sembolü bulunuyor.

Yenilenmiş Galaxy Note 7'nin ne zaman ve nerede piyasaya sürüleceği henüz belli değil. Telefonun fiyatında nasıl bir indirime gidileceği de henüz bilinmiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Fotoğrafların sahte olduğu ve model kodu sonuna photoshop ile ekleme yapıldığı belli oldu. Üstelik paylaşım yapan şahıs paylaşımını twitter üzerinden silmiş durumda

gerçek ürünü satsalarda alsak...

birde tekrar patlama olursa işte o zaman samsung yan basar.

@30 Mayıs 2017 10:23 o ürünler sabote edildiğinden oldu o... 3~5 ürünle sınırlı kaldı ama Apple sayıyı çok gibi gösteren ısmarlama asparagas haber sipariş edince çok gözüktü...

Sen de yorum yaz