A4 Tech Wireless 3D Mouse incelemesi Kablosuz teknolojiye geçiş

Özetle

A4 Tech, klasik tasarımı ve modern haberleşme teknolojisi sayesinde kullanıcılarına hemen fark edecekleri rahatlıklar sunan bir ürün.

Kablosuz mouse denince akla iki teknoloji geliyor. Bunlardan ilki ucuz ve bizim de pek tavsiye etmediğimiz kızılötesi teknolojisi. İkinci teknoloji ise bu ay inceleme fırsatı bulduğumuz A4 Tech Wireless 3D Mouse'un sahip olduğu radyo dalgaları ile haberleşme.

Rad yo dalgaları ile haberleşme diğer alternatife göre daha pahalı olabilir, ama elde edeceğiniz rahatlık buna değer.Dir ekt bağlantı olmadan da çalışabilen A4 Tech, iki adet kanal arası ayarlanabiliyor ve Windows altında herhangi bir kurulum gerçekleşmeden tanınıyor. Wheel düğmesi rogramlanabilen A4 Tech, optik teknolojisini kullanmıyor.Onun yerine klasik mouse topunu tercih etmiş.Yüzler ce doları sistemlerine harcayan kullanıcıların aslında mouse ve klavye gibi birleşenlere pek dikkat etmedikleri bir gerçek.O ysa sistemi kullanırken kavuşacağınız rahatlık ve ergonomi en nihayet bu küçük ayrıntılara bağlı...

A4 Tech Wireless 3D Mouse Teknik Özellikleri
Ürün Modeli A4 Tech Wireless 3D Mouse
Ürün Türü Fare
Üretici A4

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

Turhost