Abit Fatality AN8-SLI incelemesi Fatality SLI’landı

Abit’in performans düşkünlerine özel anakartı Fatality yenilenen modelleriyle tam bir seri halini aldı. Fatality’e şimdi de nVidia’nın SLI desteğinin eklendiğini görüyoruz.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
69
Böylece Ge-ForceFX 6200 ve üzeri ekran kartlarından iki tanesi tek bir kart gibi kullanılabiliyor. Birleştirici parça sayesinde yükün anakarta binmesi önleniyor. AMD Athlon 64 ve Athlon 64FX işlemcileri çalıştırabilen ürün, AN8’in geri kalan özelliklerine sahip. PCI yuvaları bulunması eski kartlarınızı kullanabileceğiniz anlamına geliyor. nForce4 yonga seti üzerinde nVFirewall, Seri ATA ve RAID desteği ile birlikte 400MHz destekleyen çift kanal 4 ayrı bellek yuvası mevcut. uGuru Panel ile ön panel üzerinden kolayca overclock ve fan hızı ayarlamaları yapması en beğendiğimiz yanlarından birisi. Gigabit Ethernet, Firewire ve USB yuvaları ile her tip bağlantıya uygun ürünün kutusundan AudioMax yuvasına takılan bir 7.1 ses kartı çıkıyor.
Özetle

Bir çok farklı bileşeni çalıştırmasının yanında overclock için geniş olanaklar sunmasıyla bizi büyülüyor. DualOtes sistemi kullanıcıların ses konusundaki hassasiyetini akla getiriyor.

Abit Fatality AN8-SLI Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Abit Fatality AN8-SLI
Ürün Türü Anakart
CHIP Online Notu 69
Üretici Abit

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

bios update'si nasıl yapılır nuda anlatırsanız çok sevinirim
saygılar iyi çalışmalar...

Sen de yorum yaz