Acer C20 Pico incelemesi Taşınabilir sinema

Oynat Acer C20 Pico Taşınabilirliği, 20.000 saate varan lamba ömrü ve sağladığı tatmin edici görüntü kalitesiyle göz önünde bulundurması gereken bir seçenek.
CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Taşınabilirliği, 20.000 saate varan lamba ömrü ve sağladığı tatmin edici görüntü kalitesiyle göz önünde bulundurması gereken bir seçenek.

Sinema konforu ayağınıza geliyor.

Şık bir kılıf ile birlikte gelen Acer'ın minik projektörü C20 Pico, 166 gramlık ağırlığı ve bir akıllı telefondan çok da büyük olmayan boyutlarıyla, taşınabilir sıfatını fazlasıyla hak ediyor. Sahip olduğu zengin giriş/çıkış birimleri sayesinde tatil fotoğraflarınızı arkadaşlarınıza göstermek istediğinizde cep telefonunuzun veya fotoğraf makinenizin küçük ekranını paylaşmaktan ya da dizüstü bilgisayarınıza bel bağlamaktan sizi kurtaran C20 Pico, şeker pembesi, metalik mavi ve gümüş olmak üzere üç adet renk seçeneğiyle birlikte geliyor. Ürünün dâhili hoparlörü sayesinde, WVGA çözünürlükte ve 16:9 formatındaki görüntü kalitesiyle ve 13 cm (5") - 168 cm (66") arasında farklı görüntü boyutlarıyla fotoğraflarınızın ve videolarınızın keyfini çıkarırken ayrı bir hoparlör taşımanıza gerek kalmıyor. C20 Pico, bu gibi küçük bir aygıttan bekleyebileceğinizin ötesinde olan 2000:1 kontrast oranı ile oldukça net görüntüler elde etmenizi sağlarken, USB Slayt Gösterisi ve USB çoklu ortam özellikleri sayesinde doğrudan USB flaş diskiniz üzerinden sunum yapabilmenin ve çoklu ortam içerik görüntüleyebilmenin konforunu ayağınıza getiriyor.

Acer C20 Pico Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Acer C20 Pico
Ürün Türü Projeksiyon Cihazı
CHIP Online Notu 68
Üretici Acer
Teknik Detaylar
Lamba teknolojisi LED, 20.000 saat
Çözünürlük WVGA 800x480
Parlaklık 20 ANSI lümen
Kontrast oranı 2000:1
Giriş/Çıkış birimleri Mini HDMI, Micro USB 2.0, Micro SD, AV, Kulaklık, VGA
Ağırlık ve boyutlar 60 x 118 x 186 mm, 166 g

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz