Acer Liquid MT incelemesi Frak yaratıyor

CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

Dolby Surround teknolojisini de içerisinde barındıran Acer, her konuda kullanıcıları tatmin etmeyi amaçlayan başarılı bir akıllı telefon.

LED flaşlı kamerasıyla 720P HD kayıt yapabiliyor.

Dizüstü bilgisayarları ile daima beğenimizi kazanan Acer, bu defa Test merkezimize cep telefonu ile konuk oldu. Android işletim sistemi kullananlar kervanına katılan firma, rakiplerinin aksine hala 2.1 işletim sistemli cihazlar göndermek yerine çoktan 2.2'ye geçiş yapmasıyla beğenimizi kazandı. 3.6" dokunmatik bir ekrana sahip olan Liquid MT, bu kapasitif ekran ile gayet başarılı bir dokunmatik performansı sunuyor. Bu yüksek performansın altında yatan etkenlerden biri de 800 Mhz hızında çalışan Scorpion işlemci ve Adreno 205 GPU oluyor. Liquid MT'nin tasarım konusunda başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Keza paslanmaz çelik arka kapak ve krom kaplama da buna en güzel örnek. Yine telefonun üst kısmında yer alan e-posta, pil ve çağrı bilgisi sunan LED'ler ürüne apayrı bir hava katıyor. Bağlanabilirlik konusuna baktığımızda ürününde 3.5G olarak da adlandırılan 14.4 Mbps hızındaki HSDPA teknolojisinin yer aldığını görüyoruz. Kablosuz ağlarda da 802.11n teknolojisine sahip olan ürün bu konuda çok başarılır bir performans sunuyor. Son olarak Liquid MT'nin 5 megapiksel LED flaşlı kamerasıyla 720P HD kayıt yapabildiğini de belirtelim.

Acer Liquid MT Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Acer Liquid MT
Ürün Türü Cep Telefonu
CHIP Online Notu 85
Üretici Acer
Teknik Detaylar
Ekran 3.6", 480 x 800 Kapasitif
Kamera LED Flaş, 5 Megapiksel
Hafıza 521 MB ROM, MicroSD ile 32GB
Kablosuz 3G, Wi-Fi, Bluetooth
Pil 1500 mAh
Diğer DLNA, Dolby Surround

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

fiyatı ne kadar acaba..

Piyasada satılmaya başlanmadı mı daha? Aylardır gelecek diye bekliyorum.

acer yetkilisi bimeks, teknosa ve vatan'ın sipariş verdiğini söylüyor ama hala yok?

Samsung I9100 Galaxy S II diyorum baska bisiy demiyorum

Acer müşteri servisinden sordum. Türkiye'de satışa ne zaman sunulacağı belli değilmiş. Anca seneye gelir herhalde, o arada Acer bir kaç model daha çıkarır. :S

super bir telefon.Ben ispanyadan aldim

Sen de yorum yaz