Airties Air 2410 incelemesi Şık ve işlevli

Siyah üzerine yeşil LED'leri ile çok güzel görünen ürün, aynı zamanda bir metrelik uzatma kablosuyla dilediğiniz yere yerleştirilebiliyor.

Oynat Kablosuz Ağ Geçidi Küçük bir kablosuz ağ kurmak isteyenlerden ofis içi kullanıma kadar güvenli ve yüksek veri aktarımı sağlayan bir ürün.
Ürün, WEP, WPA, WPA2, 802.1x şifreleme sistemlerini destekliyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Güçlü çekim gücü ve veri transferi
  • Kolay kurulum
  • Şık tasarım
Ürün, WEP, WPA, WPA2, 802.1x şifreleme sistemlerini destekliyor.

Bayram öncesinde şık bir paketle Test Merkezimize gönderilen Airties Air 2410, öncelikle şık tasarımıyla dikkati çekiyor. Siyah üzerine yeşil LED'leri ile çok güzel görünen ürün, aynı zamanda bir metrelik uzatma kablosuyla dilediğiniz yere yerleştirilebiliyor. Böylece modeminizle aranızda bir fiziksel engel bulunsa dahi daha iyi bir yere konumlandırılarak çekim gücü arttırılabiliyor. Üstelik ürünün kalınlığı yüzünden ürünün takıldığı birbirine yakın USB yuvaları da engellenmemiş oluyor.

300 Mbps' a kadar veri aktarımını destekleyen ürün MIMO teknolojisi sayesinde, daha geniş bant aralığı, daha yüksek sinyal gücü ve tutarlı bir aktarım sağlıyor. Ürün, WEP, WPA, WPA2, 802.1x şifreleme sistemleri sayesinde verilerinizin güvenliğini de garanti altına alıyor. Ürün çalışırken, üzerindeki bağlantı yapıldığı ve kablosuz aktarım gerçekleştiğini anlatan 2 adet LED ile size bilgi de veriyor.

Ürünü, incelemesini gene bu sayfalarda okuyacağınız Airties Air 5450 cihazıyla beraber test ettik. Testlerimizde gerek çekim gücü gerekse veri aktarım hızından oldukça memnun kaldık.

Sonuç : Eğer şık ve kullanımı kolay bir kablosuz USB ağ adaptörü arıyorsanız Airties'ın bu becerikli ürününü göz önünde bulundurabilirsiniz.

Airties Air 2410 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Airties Air 2410
Ürün Türü Ağ Adaptörü
CHIP Online Notu 85
Üretici AirTies
Teknik Detaylar
Bağlantı tipi USB
Standartlar 802.11 bg
Bağlantı uyarı LED'i Var
Boyut 73mm x 26.5mm x 10.5mm
OS Uyumluluğu Win. 2000, XP, Vista
Diğer Uzatma kablosu

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

Ben de wuss-300 var fakat 64 bit işletim sistemini desteklemiyor.Bu yeni cihazında desteklediğini zannetmiyorum.

Bende 64 bit Vista var calısıyor

bu ürün visat 64 biti destekliyor mu? iu air ties sitesinde bunları yazsalar iyi olursa WUS 201 ve 300 aldım boşuna...

64 Bitte çatır çatır canavar gibi çalışıyor arkadaşlar...

bendede aynısı var. 64 bitte sorunsuz kullanıyorum. Wus300 ün chipseti farklı altyapıda olduğu için 64bitte çalışmıyor...

allaah beeee.2 aydır bunu bekliyordum.wus 300 var ama 64 bit vista kuramıyordum.wiraless kullanmak zorundayım..2009 yılının en iyi haberlerinden birisi bu:=))

allaah beeee.2 aydır bunu bekliyordum.wus 300 var ama 64 bit vista kuramıyordum.wiraless kullanmak zorundayım..2009 yılının en iyi haberlerinden birisi bu:=))

Birisi bana WUS300'ün Hardware ID'sini yollayabilir mi lütfen. İncelemek istiyorum 64 Bit desteğini.

Fiyatı 150 TL. biraz pahallı gibi.Daha ucuz olsa alınabilirdi.

bu alet kaç metreden çekiyor bilgisi olan varmı ?

bu cihazı bende kullanıyorum. ben 1. kattayım 3. kattaki daireden çok rahat bağlantı kurdum. cihaz süper. kesinlikle öneririm.

merhaba arkadaşlar bizim evin 200 metre uzağında bir okul var ve modemleri wireless özellikli bu alet ile sorunsuz bir şekilde internete giriyorum...daha önce wus 300 aldım olmadı d-link in bir ürününü aldım ondada problem yaşadım şimdi gayet sağlıklı bir şekilde internete giriyorum...çok güzel bir alet evet biraz pahalı ama olsun değdi...

Bende aldım bundan. Tek sorun ben şuanda vistadan Windows 7ye yükselttim işletim sistemimi. Ve kuramadım uyumlu değil. Bakalım birde 64bitlik kurulumu denicem. Gerisi Allah kerim...

Kimden: AirTies Destek (airtiesdestek@airties.com)
Gönderme tarihi: 03 Mart 2010 Çarşamba 08:52:08
Kime: **************@hotmail.com

Değerli MüşterimizWus 300 adaptörün windows 7 ve vista 64 bit driver ları mevcut değildir.Bununla ilgili herhangi bir çalışmada bulunmamaktadır.Dilerseniz Air 2310 ve Air 2410 modem adaptörlerimizden biriyle aradaki ücret farkını ödeyerek değişimini sağlayabiliriz.Bu ürünlerle ilgili detaylı bilgiyi www.airties.com adlı internet sitemizde bulabilirsiniz.Airties ürünlerini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.Saygılarımızla

arkadaşlar
ben şimdi yurtta kalıyorum ve en alt katta wireless var zyxel yada air markalarından birinden usb adaptor alıcam. sizce hangisini alayım

ürünü daha yeni aldım, windows 7 64 bit kullanıyorum ama modeme bağlandığını gösteren ışığı sadece yanıp sönüyor, bir türlü bağlanamıyorum. sizce sorun nedir?

Bir seneden beri kullanıyorum ve hiçbir sorun çıkarmadı. Mac Os X ve Linux sürücülerinin olmayışı büyük eksiklik ! Bunu göz önünde mutlaka bulundurun !

Max_Real Qnx

XPDE KURAMADIM Bİ TÜRLÜ (AİR 2410 V2) DONANIM DÜZGÜN YÜKLENMEDİ DİYO BAŞKA BİŞEY DEMİYO

Air 2410 64 bit de kulanıyorum 32 bit sorunsuz calışıyordu 32 bitle kulanmanız lazım bilginize sunarım

Sen de yorum yaz