Apache Zuni Eye AWC-888UP incelemesi Gerçek görüntü

Gerçek 2 Megapiksel görüntü ile gayet kaliteli.

Oynat Apache Zuni Eye AWC-888UP Görüntü kalitesi ile piyasada kendini 10 Megapiksel diye lanse eden birçok ürünü geride bırakan Apache kaliteli webcam arayanların tercihi.
Windows XP, Vista ve Windows 7'de ek sürücü yüklemeden çalışıyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Tak &Çalıştır
  • Yüz tanıma
  • 5 Lens
Multimedya bilgisayar tarafından test merkezimize gönderilen web kamerası Apache Zuni Eye ilk olarak 2 Megapiksellik yeni algılayıcısı ile dikkat çeken bir ürün. Piyasadaki rakiplerinin 1.3 Megapiksellik algılayıcılarının aksine daha yüksek bir algılayıcı kullanan Apache yine rakiplerinde yer alan üç lense karşılık üründe beş adet lens kullanarak görüntü kalitesini de bir hayli yükseltmeyi başarmış.Apache'nin en önemli özelliğinden bahsetmek gerekirse herhangi bir sürücü gerektirmeden Windows XP, Vista ve Windows 7 tarafından sorunsuzca tak & çalıştır şeklinde kullanılabildiğini söyleyebiliriz. Kısacası ürünü taktıktan sonra artık tek yapmanız gereken Windows Live Messenger'ı düzgün bir içimde ayarlayarak görüntü yakalama aygıtınızı Apache olarak seçmek. Yine de fotoğraf çekmek veya video kaydı yapmak istiyorsanız ürünle beraber gelen CD içerisindeki yazılımı kurup kullanabilirsiniz. Son olarak ufak ama önemli bir yarıntıya değinmeden geçemeyeceğiz: Apache'nin CD içerisinde Adobe'nin Acrobat Reader yazılımının eski ve çok sayıda güvenlik açığı barındıran sürümü 5.0'ı neden verdiğine bir anlam veremedik. Tavsiyemiz bu yazılımı kurmamanız yönünde.
Özetle

Görüntü kalitesi ile piyasada kendini 10 Megapiksel diye lanse eden birçok ürünü geride bırakan Apache kaliteli webcam arayanların tercihi.

Apache Zuni Eye AWC-888UP Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Apache Zuni Eye AWC-888UP
Ürün Türü Web kamerası
CHIP Online Notu 68
Üretici Apache
Teknik Detaylar
Algılayıcı 2.0 Megapiksel CMOS
Arabirim USB 2.0/1.1
Video Kayıt 30 fps @VGA , 1.3M, 15-30 fps@2.0M
Dahili Mikrofon Var, Dış ses engellemeli
Lens 5 katmanlı, Geniş açı
Diğer Yüz Takibi, Tak & Çalıştır

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz