Asus B1000 incelemesi Tam teşekküllü bir notebook

Günümüzde dizüstü bilgisayarların çoğunun, aynı zamanda bir multimedya cihazı olduğunu da söyleyebiliriz.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
81
Çünkü bu cihazlara entegre edilen DVD-Rom, 1 GHz işlemci, 3D grafik chip’i, ses chip’i ve modem gibi donanım bileşenleri sayesinde notebook’lar oyun oynamanın dışında her türlü ihtiyaca cevap verir hale getirildiler.Bu ay incelememiz için gönderilen Asus B1000 yukarıda saydığımız donanım bileşenlerinin tümüne sahip olan bir notebook. Hatta bu üründe yok yok. İEEE 1394 port’larından tutun da ethernet hatta güvenliği arttırmak için bir parmak izi okuyucusu bile notebook’a dahil edilmiş.Ayrıca notebook’un sürekli seyahat edenlere ilginç gelecek bir özelliği de, disket yuvasını çıkarmak sureti ile elde edilecek olan ikinci bir pil yuvası bulunması... İki adet pil ile yaklaşık 6 saat gibi bir süre içinde kesintisiz olarak çalışabilen Asus B1000,multimedia kullanıcılarını da unutmayarak ürününe çeşitli fonksiyonlar dahil etmiş.
Özetle

Home PC’yle aynı güç ve özelliklere sahip bir notebook almaya karar vermeden önce Asus B1000’i incelemenizi tavsiye ederiz.

Asus B1000 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Asus B1000
Ürün Türü Notebook
CHIP Online Notu 81
Üretici ASUS

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

elimde bir tane var. win2000 yüklüyken win98 e döndürdükten bir süre sonra ana kartın ısı sensörü win98 tarafından kontrol edilemediği için arıza verdi ve o gün bu gün 2 tane flash animasyonu açınca bozuluyor. kırsan kırılmaz atsan atılmaz.

Sen de yorum yaz