Aten CE790 incelemesi RS232 destekli

CE790, gelişmiş özellikleriyle başarılı bir KVM Swtich.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
Aten'ın daha önce çok farklı ihtiyaçlara çözüm sunan KVM Switch'lerini incelemiştik. Firmanın yeni ürünü CE790 ise beraberinde daha fala özellik getirerek USB aygıtların dışında da cihazlara uzaktan erişmenizi mümkün kılıyor. Öncelikle ürünün çalışma mantığından bahsetmek gerekirse elimizde bir alıcı bir de verici olduğunu söyleyerek başlayabiliriz bu işe. Ulaşmak istediğiniz bilgisayardan çıkan bütün kabloları verici cihaz olan CE790T'ye bağlıyorsunuz. Bütün bu bilgileri Ethernet kablosuyla da alıcı cihaz olan CE790R'ye getiriyorsunuz. CE790'in buradaki farkı ise RS232 portunu da desteklemesi. Bu sayede bu eski tip arabirimi kullanan barkod yazma cihazları gibi daha birçok cihazı uzaktan kontrol edebiliyorsunuz. Intranet desteği de olan CE790 sayesinde kontrol etmek istediğiniz cihazla aynı Switch üzerinde olma zorunluluğunuzun ortadan kalkması da bir başka beğeni kazanan özellik.
Özetle

Takılan ağ kablosuna göre birebir bağlantı veya ağ bağlantısı olup olmadığını anlayan CE790, gelişmiş özellikleriyle başarılı bir Swtich.

Aten CE790 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Aten CE790
Ürün Türü Switch
CHIP Online Notu 85
Üretici Aten
Teknik Detaylar
PC desteği Birden fazla
Erişim Doğrudan, LAN, İnternet
Portlar VGA, USB, Ses, RS232
Güç 5V Adaptör ile
Çözünürlük Maksimum 1920 x 1080
Diğer Auto MDI/MDI-X

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

ev gelişmiş kulanıcı icin bile ise yarar dencek parca deıl ofis veya internet dıyecem ama daha gelişmisini daha cok destekleyenı varken gereksız bence

Sen de yorum yaz