ATEN KE 8220 incelemesi Etkili sunum

Tüm katılımcıların bilgisayarlarının ekranlarına toplanmadan bilgileri kolayca paylaşmalarını sağlayan pratik bir ürün.

Oynat ATEN KE 8220 Tüm katılımcıların bilgisayarlarının ekranlarına toplanmadan bilgileri kolayca paylaşmalarını sağlayan pratik bir ürün.
Defalarca kablo takıp çıkartma derdine son veriyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Kolay kurulum
  • Yüksek video desteği
  • Başarılı yazılım
ATEN'in kolay kolay benzerine rastlayamayacağınız fakat hayatınızadeğer katacak ürünleri var. Şu anda okumak olduğunuz kablosuz sunum sistemi de bunlardan biri. Aslında KE8220 tam gözümüzün önünde olan bir uygulamayı kolaylıkla hayatımıza sokmaya yarıyor. Bir sunum sırasında defalarca kablo takıp çıkartmaktansa o odada olan herkesin projektörü kullanabilmesine ve rahat geçişler yapabilmesine olanak sağlıyor. Bununlar kalmayıp yerel ağ üzerinden de kullanılabiliyor. 60 Hz'de 1.280 x 1.024 çözünürlüğe kadar veri aktarabilen ürün bu sayede büyük çaplı resimleri de sunumunuzda rahatça kullanabilmenize ve büyük ebatlı sunumlar yapabilmenize de yardımcı oluyor.Kurulumu son derece kolay olan ürün, tek fare tıklamasıyla ağa dahil olan bilgisayarlar arasında kolayca geçiş yapmanızı sağlıyor. 64, 128 ve 256 bit şifreleme sistemi sayesinde sunumlarınızın güvenliğini de garantileyen ürün, aynı zamanda uzaktan erişim ile sunum yapabilmenizi de sağlıyor. ATEN KE8220'yle beraber gelen yazılımı kullanmaya kısa sürede alışabiliyorsunuz ve ürünün arayüzü kullanıcı dostu bir tasarıma sahip.
Özetle

Tüm katılımcıların bilgisayarlarının ekranlarına toplanmadan bilgileri kolayca paylaşmalarını sağlayan pratik bir ürün.

ATEN KE 8220 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli ATEN KE 8220
Ürün Türü Switch
CHIP Online Notu 68
Üretici Aten
Teknik Detaylar
Kablosuz destek 802.11 b/g
Güç kaynağı 5.3 V
Klavye-fare bağlantısı USB
Görüntü çıkışı VGA
Ağ çıkışı 1 adet
Diğer Uyarı led'leri

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

tam olarak ne işe yaradığını anlamadım herhalde iyi birşeydir.

Ne şimdi bu :S

Projeksiyon cihazına bağlanan bir aygıt diyelim beyler. Wi-fi sistemi var galiba cihazda ,kablo derdi olmadan ,sunum yapıyorsunuz ve anlattıklarına göre uzaktan sunum imkanı sağlıyor.

Sen de yorum yaz