Boolex Lazer kristal fare incelemesi Süslü püslü

Günlük kullanım için ideal olan fare, taşıma kolaylığının yanı sıra şık tasarımı ve yüksek dpi özellikleriyle dikkati çekiyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Şık tasarım
  • Yüksek dpi
  • Dört yana scroll
Uzun saatler bilgisayar başında çalıştığımız düşünüldüğünde aslında fare, işlevi kadar ergonomisine de dikkat edilmesi gereken bir ürün. Öte yandan özellikle de hanımlar söz konusuysa fareye şık ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olma özelliklerini ekleyebiliriz. İşte Boolex Lazer Kristal Mouse bu son kategoriye giriyor. Swarowski markasını da üstünde taşıyan ürünün tam üst kısmında iki adet, taşlarla bezenmiş kalp bulunuyor. Ürünün karamelbeyaz renkli tasarımı da göze alındığında bu kalpler şık bir görünüm kazandırıyor.Microsoft Vista uyumlu fare, 2 adet standart tuşunun yanında bir adet scroll tekerleğine sahip. Bu tekerlek yalnızca menüler arasında kolayca dolaşmayı sağlamıyor aynı zamanda dört yana scroll yeteneğine de sahip. Böylece çalıştığımız büyük bir doküman ya da internette açtığımız bir dosya üzerinde daha kolay dolaşabiliyoruz. Mini boyutlardaki fare kolayca taşınabiliyor. 1.600 dpi'a kadar destek veren cihaz, görünümü kadar hassasiyetiyle de dikkati çekiyor. Ürününle beraber verilen kablo yeterli uzunlukta ve bilgisayar kasamız ister yerde isterse masamızın üzerinde olsun her şekilde kolayca ulaşabilmemizi sağlıyor.
Özetle

Günlük kullanım için ideal olan fare, taşıma kolaylığının yanı sıra şık tasarımı ve yüksek dpi özellikleriyle dikkati çekiyor.

Boolex Lazer kristal fare Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Boolex Lazer kristal fare
Ürün Türü Fare
CHIP Online Notu 68
Üretici Boolex
Teknik Detaylar
Arabirim USB
Teknoloji Lazer
Tuş Sayısı 2
Kaydırma tekeri Var
Çalışma mesafesi 1,5 metreye kadar
Diğer Sworowski tasarım
06/06/2008 tarihli fiyatı 30 YTL (KDV dahil)

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Kablolu mause mu kaldı hâlâ.

heralde yani, ne varmıs bunda??

pil şarj etmekten ben yoruldum devam kablosuz mausa:D

ürünü hiçbirmağzada göremedim daha türkiyeye dağıtılmamış anlaşılan
bende kablolu mouse taraftarıyım.

ben aldım calıştıramadım çalışmıo kabloluya devam...

bu mause kablolu zaten arkadaşlar ben aldım memnunum

Sen de yorum yaz