CREA Minic G100 3G incelemesi Dahili 3G

3G özelliği ve Bluetooth bağlantısı ile bir netbook'un sunabileceği en zengin özellikleri barındıran, akıllıca tasarlanmış bir ürün.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Dâhili 3G
  • Geniş tuşlu klavye
  • Şık tasarım
3G servislerinden yararlanma zamanımız yaklaştıkça bu teknolojiye yönelik ürünler de pazarda görünmeye devam ediyor. Crea'nın Minic G100 3G modeli, aslında 3G aktif olduğu zaman hem işimizi görebileceğimiz hem de bizi eğlendirecek bir ürün. İlk dâhili 3G/EDGE modülünü içeren Netbook unvanını taşıyan Minic, pil yu-vasının içinde bulunan SIM kart yuvası ile Netbook'unuz üzerinden hem arama yapmanızı, mesaj göndermenizi ve kabul etmenizi hem de 3G bağlantı hızının keyfini çıkartabilmenizi sağlıyor. Vista'nın Business sürümüne sahip olan ürün geniş tuşlu bir Türkçe klavyeye sahip. Ürün, touchpad altına yerleştirilen tek tuş ile kolayca kontrol edilebiliyor. Ayrıca gene aynı tuşun üzerine konulan uyarı ışıkları ile bilgisayarınızın pil ve bağlantı durumunu kontrol edebiliyorsunuz. Bluetooth bağlantı özelliği de bulunan netbook, standart olarak 3 adet USB girişine ve bir adet çoklu kart yuvasıyla D-Sub girişine sahip. Pil testlerimizde ortalama 4 saatlik bir kullanım süresi tespit ettik. 1.3 megapiksel web kamerası bulunan Minic, beyaz rengi ve şık görünümü ile özellikle hanımların ve öğrencilerin de ilgisini çekecektir.
Özetle

3G özelliği ve Bluetooth bağlantısı ile bir netbook'un sunabileceği en zengin özellikleri barındıran, akıllıca tasarlanmış bir ürün.

CREA Minic G100 3G Teknik Özellikleri
Ürün Modeli CREA Minic G100 3G
Ürün Türü Notebook
CHIP Online Notu 85
Üretici Crea
Teknik Detaylar
İşlemci Intel Atom 1.6 GHz
RAM 2048 MB DDR2, 667 MHz
Sabit disk 160 GB
Ekran 10.2 inç, Intel i945 GME
Boyut 280 x 180 x 33 mm
Ağırlık 1,434 kg (pil dâhil)

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

walal super bısey olmus :)))

sitesinden baktım 799$+kdv :(((

Sen de yorum yaz