Creative Inspire T3200 incelemesi Performans ve tasarım

PC'de veya MP3 çalarda her türlü müziği keyifle dinlemek için ideal bir seçenek.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Şık tasarım
  • MP3 cradle
  • Güçlü ve zengin sesler
T3200 hoparlör seti modern tasarımla harika bir ses kalitesini birleştiriyor.

Creative Inspire T3200 hoparlör seti modern tasarımla harika bir ses kalitesini birleştiriyor. Her iki ultrakompakt uydu hoparlör, yenilikçi tasarımları sayesinde tok ve zengin sesler verirken, güçlü subwoofer da baslarda oldukça güçlü. Güzel bir tasarıma ve zengin akustik özelliklere sahip hoparlör seti, PC'de veya MP3 çalarda her türlü müziği keyifle dinlemek için ideal bir seçenek. MP3 çalarlar için ayrıca dahili kablolu bir kızak (cradle) hoparlörle birlikte geliyor. Bu sayede MP3 çalarınızı kolayca hoparlör setine bağlamış oluyorsunuz. Setin uydu hoparlörlerinin her biri 6 watt ve subwoofer ise 17 watt olmak üzere toplam 29 watt RMS gücünde ses çıkışına sahip. Ürünün sinyal gürültü oranı da oldukça tatmin edici. Aynı zamanda Playstation 3 gibi oyun konsollarına da bağlanabilen set, oyunlardan çok daha güçlü sesler alınmasını sağlıyor. Uydu hoparlörlerin kablo uzunluğu yeterince uzun ve hoparlörleri masanıza yerleştirirken herhangi bir zorluk çıkarmıyorlar.

Özetle

Creative Inspire T3200, hem oyun oynamak hem de müzik dinlemek için oldukça ideal bir hoparlör seti.

Creative Inspire T3200 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Creative Inspire T3200
Ürün Türü Hoparlör
CHIP Online Notu 68
Üretici Creative
Teknik Detaylar
Hoparlörler 1 subwoofer, 2 uydu
Toplam çıkış 29 W
Frekans aralığı 40 Hz – 20 kHz
Kumanda Yok
Uydu boyutu 4.1" x 3.3" x 3.3"
Subwoofer boyutu 8.3" x 7.1" x 6.7"

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Yıllardır Creative kullanırım ,piyasada ses sistemi açısından çok fazla seçenek olmasına rağmen uygun fiyata tatmin edici performansı Creative garanti ediyor .

bende jwin var 56 watt rms tatmın edıcı ıstıosanız 100 tl yi gozden çıkarmak gerek ben 96 ytl aldım çok memnunnm.bas kısık ayardayken bile camları titretmeye yetior.ama creative yerıne o fiyata tonca o performansa binlerce seçenek var.Birde sakın önerilere aldanmayın gidin bi tekno markete kendınız deneyerek alın.ben yorumlara kanıp creative a300 aldım geri goturdum hemen yerıne birazdaha ekleyerek jwin aldım.

Aklıma bişey takıldı. Pc kapalıyken de mp3 çalar üzerinden müzik dinleyebiliyormuyuz?

Sen de yorum yaz