Digitus DN-10050 incelemesi USB'den ethernet

Oynat Digitus DN-10050 Linux sürücüsü sayesinde Ethernet portu olmayan tabletlerde dahi kullanılabilen DN-10050 farklı ihtiyaçlara çözüm olan bir ürün.
CHIP ONLINE Notu
68
Özetle

Linux sürücüsü sayesinde Ethernet portu olmayan tabletlerde dahi kullanılabilen DN-10050 farklı ihtiyaçlara çözüm olan bir ürün.

Farklı ihtiyaçlara çözüm

Dizüstü veya masaüstü bilgisayarınızın Ethernet portu bozulduysa üzülmeyin. Farklı ihtiyaçlara çözüm sunan Digitus'un bu ay test Merkezimize konuk olan DN-10050 model USB Ethernet adaptörü ile PC'nizdeki herhangi bir USB portunu anında Ethernet portuna çevirebilirsiniz. Özellikle de yeni nesil bilgisayarlarda PCI yuvası olmaması, kullanıcıları Ethernet portları bozulduğunda zor durumda bırakıyordu. Fakat USB Ethernet adaptörü ile bu sorunun önüne geçebiliyorsunuz. 35 TL fiyat etiketine sahip olan ürün 10 ve 100 Mbit bağlantıları destekliyor. Digitus'un aynı ürünün Gigabit hızda çalışan bir sürümünü çıkarması da gayet hoş olurdu. Tabii ki Gigabit hızında çalışacak bir cihazın USB 3.0 kullanması gerektiğini de belirtelim. Son olarak Linux, Mac ve WindowsCE dâhil bütün Windows sürümlerinde çalışan ürünün boyutları da gayet ufak.

Digitus DN-10050 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Digitus DN-10050
Ürün Türü Ağ Adaptörü
CHIP Online Notu 68
Üretici Digitus
Teknik Detaylar
Standart Ethernet IEEE 802.3 10/100
Arabirim USB 2.0
Portlar 1 x RJ45, USB dişi tip A
Yonga seti MCS7832
İşletim sistemi Windows, Mac, Linux
Ağırlık 13g

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

ürünü çalıştığım şirkette deneme fırsatım oldu.özellikle eski anakartlarda usb si olup ethernet girişi olmayanlara pcı kart yeri yanmış veya bozuk veya veya sırf fantazi olsun diye bunu almak isteyen arkadaşlar olursa çekinmeden alsınlar hiçbir kopma hız düşmesi gibi hiçbir sorun olmuyor gerçekten kaliteli bir ürün chip e de incelemesi için teşekkürler

gerçekten kullanışlı bir parça teşekkürler...

bu ürünü aldım fakat işletim sistemim windows 7 ultimate 64 bit driver istiyor yardımlarınız için tşk.

@18 May 2011 13:06 driver desteği var görünüyor sitesinde.. denediniz mi acaba?

Sen de yorum yaz

Turhost