Energy Sistem 1502 incelemesi Energy Sistem 1502: Tam donanımlı

CHIP ONLINE Notu
85
Özetle

Spor yapanların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayan Energy Sistem 1502, zengin kutu içeriğiyle dikkat çeken başarılı bir MP3 çalar.

Koşarken artık sarkan kablolar veya düşen kulaklıklar ile uğraşmanıza gerek yok

Spor yaparken, özellikle de koşarken müzik dinlemek standart MP3 çalarlarla bir işkenceye dönüşebiliyor. Energy Sistem tarafından Test Merkezimize gönderilen 1502 model MP3 çalar ise beraberinde bir sporcunun ihtiyaç duyduğu bütün aparatları getirmesiyle beğenimiz kazandı. Öncelikle ürünü cebinizde değil, kolunuzda taşımanız için bir adet ayarlanabilir kol bandı geliyor ve MP3 çalarınızı bu kol bandının üzerinde yer alan kılıfa yerleştiriyorsunuz. Daha sonra yine ürünün askı aparatlı kulaklıklarını da kulağınıza taktığınızda koşarken artık sarkan kablolar veya düşen kulaklıklar ile uğraşmanıza gerek kalmıyor. USB arabirimi üzerinden müzikleri aktarmanıza izin veren ürün 9 adet ekolayzır moduna sahip ve ses kalitesi ile başarılı bir müzik keyfi sunuyor. FM radyosu da olan Energy Sistem 1502, radyodan kayıt yapabilme özelliğinin yanında dahili mikrofonu ile normal ses kaydı da yapabiliyor. Beraberinde Türkçe kullanma kılavuzu ile gelmeyen ürün, 3 yıl garantiye sahip. Farklı renk seçenekleri de bulunan cihaz, herkesin tarzına uyum sağlayabiliyor. Son olarak ürünü boynunuza asabilmeniz bir askı aparatı da mevcut.

Energy Sistem 1502 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Energy Sistem 1502
Ürün Türü MP3 Çalar
CHIP Online Notu 85
Üretici Energy Sistem
Teknik Detaylar
Arabirim USB 2.0
Kapasite 2 GB
Ekran 96 x 64 LCD
Biçim desteği MP3 / WMA
Ekolayzır 9 Mod
Diğer SRS WOW, ID3 Tag desteği

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Muhteşem bir ürün sakın kaçırmayın.Elektro word ve media marktlarda bulabilirsiniz.

ben bir arkadaşımda gördüm ve deneme şansım oldu, çok fonksiyonel ayrıca çok da şık , şiddetle tavsiye ederim

Emir

Harika bir ürün bayıldım bu ürüne

güzel bir ürün

muhteşemde kaç saat şarjı gidiyo alırken müşteri temsilcisi 15 saat dedi ama klıavuzda 2 yada 3 saat diyo cevap yazarsanız sevinirim tşk...

bnde var bana 20 saaat gdio

nerede satılır?

Sen de yorum yaz