F-Secure Internet Security 2012 incelemesi Güvenlik Yazılımı

F-Secure'un komple güvenlik çözümünü sunan yazılımı Internet Security 2012'yi inceledik.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Otomatik güncelleştirme
  • Casus yakalama
  • Çocuk filtresi
Günlük hayatımızın vazgeçilmezi olan interneti kullanırken, bir yandan da internetin tehlikelerini göz ardı etmememiz gerekiyor. Bu anlamda kullanıcıların yapacakları en önemli şey ise bilgisayarlarına güçlü bir antivirüs veya komple güvenlik çözümü sunan yazılımları kurmak.

Güvenlik yazılımı üreticilerinden biri olan F-Secure'un yeni güvenlik yazılım paketi Internet Security 2012 ile kullanıcılar bilgisayarlarını virüs ve solucanlara karşı korurken, casus yazılımlara da göz açtırmıyor. Güncelleştirmeleri otomatik olarak yaptığı için kullanıcıların ayrıca uğraşmasını gerektirmeyen yazılım, aynı zamanda bilgisayarınızı hacker'lara da karşı koruyor.

Reklam iletileri ve spam mail'lere karşı da çözüm sunan ve ebeveyn filtresi ile çocukları internet üzerindeki tehlikeli addedilebilecek içeriklerden koruyan yazılımın 30 günlük deneme sürümünün bulunması bir yana, lisans fiyatı 30 euro.
Özetle

Bilgisayarına komple güvenlik çözümü arayan kullanıcıların yazılımın deneme sürümünü indirmesini tavsiye ediyoruz.

F-Secure Internet Security 2012 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli F-Secure Internet Security 2012
Ürün Türü Güvenlik Yazılımları
CHIP Online Notu 68
Üretici F-Secure
Teknik Detaylar
Boyutu 55.15 MB
Sistem Windows XP/7/Vista
Arayüz Türkçe

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Kaliteli bir antivirüstür tavsiye edilir.

ARAYÜZÜ KOLAY GELSEDE DAHA DETAYLI KULLANICILAR İÇİN ,ÖRN: UYGULAMA VE PC KULLANIMINI DETAYLANDIRAN KULLANICILAR İÇİN UYGUN DEĞİL..

YAnlışlıkla bir dosyaya izinver dedim adware imiş. Format attım pc ye lisanslı orjinal ürün olmasına rağmen abonelik aktif görünsede güncelleme veya tarama yapamıyorum. Neiş anlamadım.

geçen sene 2011 almıştım ayda 1 indirdiğim torrentlerden gelen virüslerle çöken bilgisayarım lisans süresi boyunca hiçbir sorun yaşamadı. 2-3 aysır değişik antivirüsleri deniyorum ama sanırım tekrar f-secure kullanacağım.

30 gün denemesi var diye f secure indirdim abonelik anahtarı istiyor????

6 aylık ücretsiz kullanma izni verdiği zaman kullanmıştım.Oldukça etkili. Şu an ücretsiz kullanma izni yok. Tavsiye ederim.

F secure 2013 kullandım fakat memnun kalmadım virüs algılamada fena değil ama kaldırmada proplemli yakaladığını ne karantinaya alıyor ne siliyor hiçbir işlem yapamıyor virüsler işlemlerine kaldığı yerden devam ediyor.

Emsisoft Anti-Malware ve AVAST FREE kullanıyorum. Harika koruyor tavsiye ederim.

Sen de yorum yaz