Fujitsu Siemens Lifebook S Serisi incelemesi Güç, kararlılık ve taşınabilirlik bir arada

Siemens Lifebook S serisi profesyonel kullanıcıların aradığı performans, kararlılık ve genişleyebilirlik özelliklerini mükemmel bir kombinasyonla üzerinde barındıran yeni nesil bir dizüstü bilgisayarı.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
Sıra dışı boyut ve ağırlık değerleri ile kullanıcıya farklı bir ürün sunan Siemens, zengindonanım bileşenleri ile de multimedya ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor. Intel’in yeni Mobile Pentium III 750 MHz “low voltage” işlemcisine sahip olan Lifebook S, bu sayede yüksek bir güç ihtiyacına gerek duymuyor. Kullanıcının çeşitli donanımlar entegre etmesine izin vermesi, dizüstünün beğendiğimiz özellikleri arasında yer alıyor.B unlara ek olarak notebook içerisinde yer alan V.90 modem ve ethernet kartı sayesinde internet veya herhangi bir ağ ortamına kolayca bağlanabiliyorsunuz.Temel özelliklerinin bir arada bulunduğu bu ürün çok fazla seyahat eden ve buna rağmen iletişimden ve teknolojiden ödün vermeyen kişiler için iyi bir seçenek.
Özetle

Hafif, güzel bir görünüme sahip ve her evrak çantasına sığabilecek büyüklükteki Lifebook S, güveninizi asla sarsmayacak bir yol arkadaşı...

Fujitsu Siemens Lifebook S Serisi Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Fujitsu Siemens Lifebook S Serisi
Ürün Türü Notebook
CHIP Online Notu 68
Üretici Fujitsu

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

10 Numara bir ürün..Kesinlikle tavsiye ederim..

Sen de yorum yaz