HP Mini 2140 incelemesi Küçük ama Geniş

Veri güvenliğini öne çıkartan bir ürün.

Oynat HP Mini 2140 HP''nin bu modeli, içerdiği güvenlik teknolojileri ve tasarımı ile veri güvenliğini öne çıkartan bir ürün olarak ön plana çıkıyor.
Üründeki asıl bomba bir express kart yuvası taşıması.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Yüksek veri güvenliği
  • Geniş tuşlu klavye
  • 4 saatlik pil ömrü
Netbooklar hayatımıza girdiğinden bu yana oldukça kızışan savaş alanında HP'nin yeni şövalyesi boy gösterdi. HP'nin en göze çarpan ve büyük avantajı ürünün geniş klavyesi. Özellikle büyük elliler için netbooklarda çalışmak tam bir işkencedir. Oysa HP Mini 2140'ın klavyesi şaşılacak derecede büyük ve bu sayede hata yapmanız engellenirken kolayca çalışabilmeniz sağlanmış. Üzerinde 2 adet USB ve bir adet VGA yuvası bulunan üründe asıl bomba bir express kart yuvası taşıması. Böylece ürünün kullanım olanakları genişletilebiliyor. Ürünün geniş klavyesinden dolayı touchpad'i ufaltılmış. Fakat kullanmaya kolayca alışabiliyorsunuz. Kablosuz bağlantı ve touchpad için birer açmakapatma tuşu eklenmiş.Son olarak üzerinde bir adet SD kart yuvası bulunan ürün, seyahat edenler için bir sabit disk koruması sunuyor. Bu sayede sabit diskinizdeki veriler sarsıntılara karşı korunuyor. Bu avantaj, dışı güzel ve makyajlı ürünlere karşı HP'ye büyük bir koz veriyor. Ürünün metal dış kaplamasının ürünü darbelere karşı koruduğunu da göz önüne aldığımızda HP tüketiciye hem işlevli hem de güvenli bir ürün sunuyor.
Özetle

HP''nin bu modeli, içerdiği güvenlik teknolojileri ve tasarımı ile veri güvenliğini öne çıkartan bir ürün olarak ön plana çıkıyor.

HP Mini 2140 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli HP Mini 2140
Ürün Türü Notebook
CHIP Online Notu 68
Üretici HP
Teknik Detaylar
İşlemci Intel Atom N270, 1,6 GHz
RAM 1024 MB DDR2
Sabit disk 150 GB 2,5 inç
Ekran 10,1 inç, i945 GME, 8 MB
Boyut 261,4 x 166,2 x 26,7 mm
Ağırlık 1,190 kg (pil dâhil)

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

ürün cok hos ama 2 usb ve birde apple uygun slim dwdrw koysalardaı cok güzel olucaktı..

Ben yeni aldim isvicreden ve mukemmel bir notebook. Hem ufak hem hafif ve 160gb hard diske sahip. Seyahat edenler icin bulunmaz bir nimet. Kullanimida oldukca kolay zira ekran ve tuslar oldukca kullanisli. Tavsiye ederim.

Sen de yorum yaz