Inca IM -204WD incelemesi Hediyeli

Evinde küçük bir kablolu veya kablosuz ağ kurmak isteyenlerden ofis içi kullanıma kadar güvenli veri aktarımı sağlayan bir modem.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Yüksek güvenlik standartları
  • Kolay kurulum
  • Kutu içeriği
Inca'nın IM-204WD modemi 165 x 135 x 38 mm boyutlarıyla masanızın üzerinde kolayca konumlandırabileceğiniz, yer kaplamayan bir ürün. 4 adet ethernet yuvasına sahip olan modemle birlikte kolaylıkla kullanabileceğiniz bir adet kablosuz USB ağ bağdaştırıcısı da hediye olarak veriliyor. Böylece ürünün kablosuz özelliğini de kolayca kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Web üzerinden yapılandırma için kullanıcı dostu bir web arayüzü bulunan modem, ağınızdaki bir DHCP sunucu gibi yapılandırılabiliyor. Ürün aynı zamanda adres filtreleme ve DMZ hosting gibi özelliklere de sahip. SNMP V2, RIP v1, RIP v2 ve NAT desteği bulunan modem, 2.40Ghz -2.4835Ghz frekans aralığında çalışıyor ve oldukça güçlü bir çekim alanına sahip. Ürün aynı zamanda birçok popüler oyun için otomatik olarak port ayarı yapabiliyor. Böylece Internet üzerinden oynanan oyunlar için araştırma yapıp gerekli portları elle açmanıza gerek kalmıyor. Şık bir görünüme sahip olan ürün gerek evinizde gerekse ofisinizde kuracağınız kablolu ve kablosuz ağlar için uygun bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Ayrıca ürünle beraber temel kurulum için gerekli tüm donanımlar da veriliyor.
Özetle

: Evinde küçük bir kablolu veya kablosuz ağ kurmak isteyenlerden ofis içi kullanıma kadar güvenli veri aktarımı sağlayan bir modem.

Inca IM -204WD Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Inca IM -204WD
Ürün Türü ADSL Modem
CHIP Online Notu 68
Üretici Inca
Teknik Detaylar
Arabirim 4 x Ethernet
Kablosuz ağ 802.11 b\g
ADSL Standardı ADSL2+
En yüksek veri aktarımı 54 Mbps
Splitter Var
Diğer Uyarı ışıkları

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

INCA'ya güvenmiyorum. Çünkü birkaç yıl önce Inca DVB-S CI tv kartı almıştım. Bilgisayarıma vista home premium 64bit işletim sistemi kurdum fakat Inca'nın bu vb ürünlerinde vista driver desteği yok. İnternet sitelerine konu ile ilgili e-posta göndermeme rağmen hiçbir netice alamadım. Benim gibi binlerce insanın aynı dertten muzdarip olduğunu internete bakınca anlayabilirsiniz. Inca'nın hiçbir ürününü almayacağım ve kimsenin de almasını tavsiye etmiyorum.

Inca piyasada fazla iddialı bir marka gibi görünmese de ürünleri (başta modemleri olmak üzere) son derecede sağlam ve işlevsel.Üstelik fiyatları da benzerlerine kıyasla çok daha makul.Ben de iki tane kablolu ADSL modemi var.Birisi 3 diğeri 4 yıldır sorunsuz çalışıyorlar.Adı lazım değil dünya parası vererek bir başka markanın kablosuzunu da geçen yıl almıştım.Mübareği bu yazın sanırım balkonda ızgara niyetine de kullanabilirim. Belki de soğumasın diye kahve fincanımı da üstüne koyabilirim. Incanın en hoş taraflarından birisi hiç ısınmaması.

Inca ya güveniyorum.Hangi ürününü almışsam hem fiyat olarak bütçemi hiç zorlamadı ve hem de günün şartlarında hangi standartlar aranıyorsa hemen hepsini de karşılıyorlar. Reklamlara kanıp kablosuz bir başka modem almamış olsaydım bundan gözüm kapalı bir tane alırdım.

Ekonomik kablosuz modemlerde en iyisi ve en ucuzu kesinlikle QUAKE KABLOSUZ 4 PORT ADSL2/2+ modemdir.

ben bu modemi geçen ay bir alışveriş sitesinden sipariş ettim malesef bağlantı sorunları çıktı ve aşırı ısınıyordu beğenmediğim eski modem bunun yanında uçak gibi geldi bana geri iade ettim mecburen 2 gün önce yine aynı siteden netmaster kablosuz modem sipariş ettim şuan kullanıyorum şimdilik sorun görmedim yani ınca benden sınıfta kaldı yoksa hediyesiyle beraber iyi olacaktı çalışsaydı sorunsuz

BU MODEMİ 3 YILDIR KULLANIYORUM BİR ALIŞVERİŞ SİTESİNDEN ALMIŞTIM ŞUANA KADAR HİÇ BİR SORUN ÇIKARMADI ÇOK MEMNUNUM HERKESE TAVSİYE EDERİM DÜNYANIN PARASINI VERİP AYNI İŞLEVE SAHİP OLAN SADECE MARKASI OLAN CİHAZLARA PARA VERMEYE GEREK YOK TEŞEKÜRLER İNCA

ınca 204w modem aldım hediyesi güzel ama cd si yok alalı iki gün oldu ama diriverini bulamadım aramaktan başım döndü galiba usb adaptörü tedavülden kalkmış bedava dağıtıyorlar madem drayvırın yok hediyesi diye bizi kandırmayın. Bir sözümde chıp edütörüne madem bizi bu modeme tavsiye ettin bi zahmet INCA UDS54 Diriverine nerden bulacağız bilgilendirirseniz memnun olurum SAYGILARIMLA

incelemede yazıldığı gibi menü kullanımı kurulum ve konfigürasyon hiç de pratik değil... sunduğu özelliklere göre ekonomik bir modem

Bu güne kadar Inka'nın bir çok ürününü aldım.Sade ama şık,işlevselliğne karşı fiyatı da çok uygun.Aynı işi görenlere kıyasla en az yüzde 20-30 daha ucuz.Bozulmak nedir bilmiyor.Hiç bir yerde servisleri olmasa da olacak gibi. Bende iki tane de kablolu ADSL modemi var biri 6 diğeri de 3 yıllık.Tık etmedler..i.Isınma sorunu olan modemlere hayretler ediyorum acaba bir modem neden ısınır ki diyorum.En kısa zamanda bundan bir tane alacağım.Ama kablosuz adaptörünün yazılımı yoksa bu INCA'ya yakışmaz derim.

Sen de yorum yaz