Inca IUWA-300N incelemesi Inca IUWA-300N: Ağ Ürünü

CHIP ONLINE Notu
98
Özetle

MacOS da dahil olmak üzere ürünü tüm işletim sistemlerinde kolay bir şekilde kurup kullanabilmek mümkün. Piyano beyazı olan malzemenin de oldukça şık olduğunu söylemek gerekiyor.

Sınıfının en güçlüsü

Kablosuz ağınızda hız ve performans elde etmek istiyorsanız güçlü bir kablosuz ağ adaptörüne sahip olmanız ilk şart. Inca'nın geliştirdiği IUWA-300N, sınıfının en güçlüsü ve teknolojinin tüm imkanlarını sonuna kadar kullanıyor. USB arabiriminden bilgisayara bağlanan ve 802.11n teknolojisi kapsamında 300 Mbps aktarım hızına destek veren üründe anten seçimi oldukça sıra dışı. Birçok üründe dahili veya tek olarak harici antene yer verilirken, Inca IUWA-300N kullanıcılara çift anten sunuyor. Her biri 5 dBi gücünde olan antenler açık havada 1 km menzile kadar kablosuz ağ bağlantısı yapabilme şansı veriyor. Üstelik isteğe bağlı olarak antenlerin değiştirilebilmesi de mümkün. Linux'un Backtrack sürümü ile de uyumlu çalışabilen kablosuz ağ adaptörü kutusundan uzatma kablosu görevi de gören bir stant ile beraber geliyor. 

Inca IUWA-300N Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Inca IUWA-300N
Ürün Türü Ağ Adaptörü
CHIP Online Notu 98
Üretici Inca
Teknik Detaylar
BAĞLANTI USB
ETHERNET Yok
YAYIN 802.11n
HIZ 300 Mbps
ANTEN 2 x 5 dBi

Okuyucu Yorumları

Toplam 27 Yorum

Benim ürünü kullanmışlığım var. Kurulumunda herhangi bir sorun çıkarmıyor basit ve kolay. Netten düşme yaptığınada şahit olmadım. Yani öneririm alabilirsiniz

arkadaşlar ürün açık alanda 1km menzili olması normal.Ancak ev kullanımında sinyal çokda kaliteli değil sıkıntı olur başka ürün denemenizi tavsiye ederim.

arkadaşlar windows 7 de kurulumun gerçekleştiremedim. neti kablosuz bi adslden alıyorum. ayarları kendi bilgisayarıma giriyorum ancak işe yaramıyor. sizce sorun nedir

cihaz üzerinde sürücü cd si veriliyor. sorunsuz kurdunuz mu

backtrackta tanımıyo ıccık sıkıntılı

@25 Oca 2013 15:18 doğrudur destekler diyor (destekleyebilir dese) argeye *backtrack* başka alet edevat almak lazım yada beklicez artı çift anten muhabbeti biri ile modeme bağlantı diğeri ise yayın için gibi

Bu ürünü kullanıyorum 2 daire ilerideki ağları görüyüyor. Kurulumu çok kolay. Bağlantı kalitesi %100 gösteriyor 50 metre uzaklıktaki modeme. Bağlantıda hiç sorun yaşamdım. Kurulumu çok kolay. Çok güzel bir program paneli var. Cihazı öneriyorum.

@06 Şub 2013 15:41 peki kurulumunu nsl yaptın kurulumu ck zor

@06 Şub 2013 15:41 cd si yok elimde kuramıyrum yardım edermısın

ÜRÜNÜN 2. ANTENİ DUMMY ,SADECE GOSTERİŞ DEVREYE BAĞLANTISI YOK. UZATMA KABLOSUZ KULLANDIGINDA DAHA AZ KITLENIYO. KITLENME YOK DEĞİL.

@14 Şub 2013 22:27 hayır iki antende çalışıyor

@14 Eyl 2013 22:50 bendede var tek anten çalışıyor arkadaşın dediği gibi bitanesi hiç çekmiyor

antenının nasıl olması gerekıyor yanı ne şekılde durması gerrekır

linux kullanıcıları için tavsiye etmiyorum. sürücü sorunları yaşanıyor. baglantı kalitesi fena degil açık havada en fazla 150 mt cekiyor.

arkadaşlar kurulumu ck zor bunun kurmasını bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

@01 Ara 2013 14:23 kardeş cd deki sürücüsünü bana yollaya bilirmisin ya ben kendi cd mi kaybettimde size zahmet yollarsanız çok sevinirim

@21 Nis 2014 21:04 Bende var cd

tp link bundan çok daha kaliteli ve kurulum/kullanm olarak daha iyi.

back track 5 de sorunsuz çalışıyormu

kurulum ve kulanımı gayet iyi. çok memnunum. tavsiye ediyorum.

bir şey soracağımız bu cihazımız Inca IUWA-300N aldığımız ama BackTrackta R3 tarifi almadı bizim BackTrack5 R3 açtığımız bu Wireless Inca IUWA-300N görmedi ne yapacağız lütfen gösterdiğiniz olabilirsiniz cevap bekleyeceğim yaaaaa unutmayınız teşekkür ediyorum şu e-posta romiosaad181@gmail.com

BUGÜN TEKNOSADAN ALDIM.İŞLETİM SİSTEMİM WİNDOWS 8 USB GİRİŞİNE TAKTIM OTOMATIKMEN TANIDI.CD YE FALAN DA GEREK KALMADI BİLE....TAVSİYE EDERİM ALACAK OLAN ARKADASLARA..

Antenin teki çalışmıyor diyorlar yalan! Ben antenin tekini çıkarıp 16 dbilik anten taktım dğeride 5 dbi 21 eder :3

Antenin teki dedikleri gibi devreye bağlı değil tamamen kandırmaca

bu ürünü inca 300 wind.10 da kullanabilirmiyiz....

ARKADAŞLAR BEN WİNDOWS 7DE SORUNSUZCA KULLANIYORDUM DÜN WİNDOWS 8,1İ YÜKLEDİM KURULUMUNU YAPTIP AMA ADAPTÖRÜ TAKTIGIM AN BİLGİSAYARA BUGCODE_NDIS_DRIVER HATASINI ALIYORUM VE BİLGİSAYAR KAPANIYO NEDEN ACABA WİNDOWS 8E UYUMLU DEĞİLMİ ?

@15 Mart 2016 22:54 bende aynı sorunu alıyorum lütfen biri yardımcı olsun

Sen de yorum yaz

Turhost