Jee People Framboos incelemesi Jee People Framboos: Boyundan büyük

Maksimum çıkış gücü ile oldukça doyurucu bir ses performansı sunuyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
Jee People'ın yeni ürünü Framboos, hem 3.5mm jak girişinden hem de USB arabiriminden çalışan ve özellikle de mükemmel tasarımıyla dikkat çeken bir ürün. Fuşya, siyah veya beyaz renklerde piyasaya sürülen ürün, bilgisayarınızın yanında kullandığınızda USB'den enerji alırken dışarıda kullandığınız zaman ise 4 adet AAA pilden enerji alıyor. Framboos'a MP3 çalarınızı, dizüstü bilgisayarınızı, cep telefonunuzu, kısaca 3.5mm çıkışı olan bütün aygıtları bağlayabiliyorsunuz. Ürünün boyutlarına baktığımızda yalnızca 21 cm genişliğinde olduğunu görüyoruz ki bu boyutlarına karşın Framboos, kaliteli bas ve tiz sesler sunuyor. Bu kaliteli sesler üründe yer alan iki adet 2W'lık tweeter ve DSP Bass Blaster teknolojisini temel alan Turbo Bass özellikli 2W'lık 1 adet bass hoparlör sayesinde ortaya çıkıyor. Toplamda 6W RMS ve 12W maksimum çıkış gücü ile oldukça doyurucu bir ses performansı sunan Framboos'un kullanımı da inanılmaz kolay. Bilgisayarınıza USB üzerinden bağlar bağlamaz çalışan ürün, üzerindeki tuşlar sayesinde Windows'un ses ayarını kontrol edebiliyor. Açma kapama tuşu ise ürünü kullanmadığınız zamanlarda kapatarak pilden tasarruf sağlıyor.
Özetle

Framboos, tasarımıyla ve farklı renk seçenekleriyle dikkat çekerken boyutlarına göre sunduğu yüksek ses kalitesiyle beğenimiz kazanıyor.

Jee People Framboos Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Jee People Framboos
Ürün Türü Hoparlör
CHIP Online Notu 85
Üretici Jee People
Teknik Detaylar
Arabirim USB, 3.5mm
Çıkış gücü 6W RMS
Bileşenler 2 x 2W Tweeter, 1 x 2W Bass
Renk seçenekleri Fuşya, siyah, beyaz
Güç USB, 4 x AAA Pil
Ağırlık Pilsiz 257 g

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

netbook kullanıyorum enerjisini usb den alması çok hoş msn veya skype den görüşme yaparken bilgisayarın dahili hoperlörü az ses veriyor dizüstü bilgisayar kullanıcıları için çok kullanışlı olacaktır.

bu ürünü nereden bulabilirim

Sen de yorum yaz