Khan Widex incelemesi Khan Widex: Çevreye Duyarlı

Kusursuz FPS keyfi yaşatıyor.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Kaygan yüzey
  • Yumuşak taban
  • Portatif değil
Geçtiğimiz ay incelediğimiz Khan'ın Rapid Pad'i elimizin altında iken test merkezimize bu defa da firmanın bir diğer ürün olan Khan Widex geldi. Yine Khan'ın oyuncu serisine ait olan Rapid Pad'e göre daha kısa olan ürün genişlik konusunda nerdeyse Rapid Pad ile aynı boyutta. Adından da anlaşılabileceği gibi Wide yani geniş olan ürün özellikle Widescreen monitörlerde oyun oynamayı sevenlere hitap ediyor. Rapid Pad'e göre çok daha kaygan bir yüzeye sahip olan ürün ne yazık ki Rapid Pad gibi bükülüp kolayca taşınamıyor. Sabit kullanım için daha uygun olan ürünün bu kaygan yapısı da sürtünmeyi azaltarak bileğinizi yormadan hareketlerinizin anında algılanmasına imkan tanıyor. Tabanı yumuşak plastikten imal edilen ürün masaya kenetlenerek en sinirli anınızda bile kontrolü elinizde tutmanıza olanak tanıyor. RoHS etiketine sahip olan Widex Dünya'nın ilk çevreye duyarlı mosue pad'i olma özelliğine sahip. Patentli Pixtrack teknolojisine de sahip olan ürün bu sayede keksin bir tarama performansı sunarak olası imleç kaymalarının da önüne geçiyor.
Özetle

İnce yapısı ile bileğinizi masa ile aynı seviyede seviyede tutmayı başaran ürün özellikle kaygan yüzeyi ile ideal bir kullanım deneyimi sunuyor.

Khan Widex Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Khan Widex
Ürün Türü Fare
CHIP Online Notu 85
Üretici Khan
Teknik Detaylar
Tarama desteği 8000 DPI
Taban Yumuşak plastik
Yüzey Kaygan Plastik
Renk Siyah
Boyut 380 x 268 x 2 mm
Algılayıcı desteği Lazer, Optik

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Kıvrılabilir Plastik Malzeme, ben de var ve turnuvalara götürüyorum rulo olabilir ürün. zaten bir özelliği de bu. bir de mükemmel bir yüzey. Khangaming i kutlarım

ürünü yeni aldım. oyun tutkunlarına tavsiye ederim. optik ve lazer hiçbir mouse(profesyonel mouselar ile denemdim) sorun çıkarmadı. mükemmel çalışıyor diyebilirim. zatebn 8000 dpi a kadar destekliyormuş mousepadin yüzeyi

Evet çok değişik bi malzeme bulmuşlar. plastik ve rulo olup yuvarlanabiliyor. taşınması çok kolay ve performans etkileyici gerçekten. 5000 dpi mouselae çıktı ve 8000 dpi a kadar destekliyormuş. güzel ürün.

Mouse pad gerçekten harika. Aksiyon oyunlarını sevenler kesinlikle kullanmalı. Yalnızca ürün özelliklerinde mikrofiber bez hediyeli yazıyor ama mikrofiber bez ürünün yanında gelmedi.

Sen de yorum yaz