Lenovo ideapad U110 incelemesi Çok beğeneceksiniz!

Lenovo U110, şimdiye kadar test ettiğimiz dizüstü bilgisayarlar arasında, kendi sınıfı içinde gördüğümüz en şık tasarıma sahip.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
68
  • Yüksek taşınabilirlik
  • Şık tasarım
  • Zengin aksesuar çeşidi
Lenovo U110, şimdiye kadar test ettiğimiz dizüstü bilgisayarlar
arasında, kendi sınıfı içinde gördüğümüz en şık tasarıma sahip. Ürünün kapağından içine kadar kullanılan tasarım gerçekten de etkileyici. Tuş takımının üstünde bulunan ve dokunduğunuzda aydınlanarak etkinleşen iki adet programlanabilir ve bir adet dolby surround ses tuşu ise tasarımın belki de en çekici kısmı.

Ürünün üzerindeki 3 adet USB girişi, bir adet DSub çıkışı, çoklu kart okuyucusu, 1.3 MP entegre kamerası, expres kart yuvası göze çarpan özellikler arasında. Üründe dâhili optik sürücü bulunmuyor fakat beraberinde bir adet USB DVD sürücü geliyor. Wi-Fi ve bluetooth bağlantı özellikleri bulunan ürünün üzerindeki 2 x 1,5W hoparlörler ürünün boyutuna göre kabul edilebilir bir performans gösteriyor. Üzerinde bulunan tek tuşla farklı kullanım modları arasında otomatik geçiş yaparak pil kullanım süresini arttırabiliyorsunuz.

Etkin koruma sistemiyle düşme ve çarpmalarda sabit diski durdurarak verilerinizi güvence altına alan ürün, pil testlerimizde ortalama bir not aldı. Lenovo U100 ile birlikte bir adet yedek pil ve taşıma çantası da veriliyor.

Sonuç Şık tasarımı, ergonomisi, beraberinde gelen yazılımları ve performansıyla göz
dolduruyor.
Lenovo ideapad U110 Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Lenovo ideapad U110
Ürün Türü Notebook
CHIP Online Notu 68
Üretici Lenovo
Teknik Detaylar
İşlemci Intel Mobile Core2 Duo L7500 1.60 GHz
RAM 2.048 DDR2 332 MHz
Sabit disk 80 GB 2,5 inç
Ekran 11,1 inç X3100, 8 MB DDR2
Boyut 275 x 196 x 18.4-22.4 mm
Ağırlık 1.101 kg (pil dahil)

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

kapak kırılacakmış gibi duruyor

Hakkatten allahtan yarım acıkken gördum, kapak tam acıkken gorsen kim bilir ne olurdu.Tamamen reklam bu baska bir sey değil.Resimleri bile adam gib yok bir yarım acık diğeri kapağın arkası...

Intel Mobile Core2 Duo L7500 1.60 GHz

2.0 dan aşağısı vistada kasma oluyor nasıl sınıfının en iyisi oluyor ve arkadaşlara katılıyorum bir de detaylı resimlerini görsek iyi olurdu

bende lenovo 3000 v200 var cok iyi
lenovo birnumara

kıskanmayın

Lenovo ideapad U110 oldukça şık ve boyun dan büyük işler başarabilen bir ürün.Benim canımı sıkan tek konu Windows vista nın 3.14,98 saniye de kullanılabilir hale gelmesi.Yani makine bu sürede açılıyor ve kullanılır hale geliyor.Makinenin kapanması ise 29,17 sn. sürüyor.Teknik destek hattı bazı yaılımları kapatarak hızlandırmanın mümkün olduğunu söylese de bunu önermiyor.Makinenin verimli çalışması için buna katlnmak gerekiyor.Bana sorarsanız diğer verdiklerinin yanında gözardı edilebilir bir sorun bu.

Kim ne derse desin Lenovo 1 numara.
vista'yı beğenmeyen xp kurup paşa gibi kullanır makineyi.
Zaten ister vista da ister xp re makineyi açtığım an kullanırım diye bi olay olamaz.her bilgisayarın kendine göre bekleme süresi vardır.lütfen mantıklı olun.

Sen de yorum yaz