LG Optimus One incelemesi 600 Liraya Android

600 Liraya Android

CHIP ONLINE Notu
85
  • Uygun fiyat

Google'ın en son işletim sistemi Android 2.2 "Froyo" ile gelen LG'nin uygun fiyatlı fakat buna karşın zengin özellikli cep telefonu Optimus One, ilk bakışta ücretsiz navigasyon yazılımıyla dikkat çekiyor. Türkiye haritasını barındıran NDrive navigasyon yazılımı ile telefonunuzu aracınıza satın alacağınız ufak bir aparat ile bir navigasyon cihazına çevirebiliyorsunuz. LG'nin kendine has arabirimi ile bizi karşılayan Optimus One, yüz izleme ve gülücük yakalama özelliklerine sahip bir fotoğraf makinesi ile geliyor.Ürün de uygun fiyatına karşın hem kablosuz ağ desteği hem de Bluetooth yer almasıysa beğenimiz kazanıyor. Son olarak Optimus One'ın 3G desteği olduğunu da belirtelim.

Özetle

600 Liraya piyasadaki en iyi telefonlardan birini arıyorsanız zengin özellikli Optimus One'ı kesinlikle kaçırmamalısınız.

LG Optimus One Teknik Özellikleri
Ürün Modeli LG Optimus One
Ürün Türü Cep Telefonu
CHIP Online Notu 85
Üretici LG
Teknik Detaylar
Ekran 3.2", 320 x 480 piksel
Hafıza 2 GB + microSD (16 GB'a Kadar)
Kamera 3.15, 2048x1536 piksel
Kablosuz Wi-Fi 802.11 b/g, Bluetooth
Bekleme/ konuşma süresi 8 Saat/ 550 Saat
Ağırlık 129g

Alternatifleri

Ürünün biraz daha kalın fakat fiziksek klavyeye sahip benzer bir modeli de Samsung tarafından üretiliyor: Samsung i5510.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

lg mi ? ...amannn sakın

lg nin bu yeni optimus serileri gerçekten güzel. ekran çözünürlüğü iyi fakat 262.000 renkli tft ekranı standartların gerisinde kalıyor. telefon için bayağı bir rom da mevcut. ama samsung i5510 veya benzer seri telefonların 240X320 ekranlarından çoğu uygulama ve oyun çalışmıyor. Lg ekran çözünürlüğünü yüksek tutup ekran rengini kısmış. bence iyisini yapmış.

lg nin malzemeleri tek fabrika cıkışlı buda heryerde satılan ürünlerinin aynı kalitede olmasını sağlıyor.lg nin ürünleri çok güzel.

walla lg ürünlerini kullanırım tavsiyede ederim

Şuanda KM555 ve uzun süren batarylı 120 TL lik LG kullanıyorum.
GERÇEKTEN LG ÇOK İYİ. Amanın SAKININ diyen arkadaş biraz detay versin biilelim.1yıldır nerdeyse tel kullanıt-yorum hiç sorun yok.mükemmel.OPTIMUS bir mağzada inceleyip BAKTIM.HD KALITEDE VIDEO IZLEYEBILIYORSUNUZ (Youtube) MÜKEMMEL bir tel.İlk fırsata alacağım.NOT:Evimde LG markası DOLU VE ÇOK IYI.

Sen de yorum yaz