Logitech Cordless Rumblepad incelemesi Kablosuz oyun konsolu

Üreticiler, oyun severlerin PC platformunda oyunlardan daha fazla zevk alabilmesi için, PC başında oyun oynandığını unutturacak donanımlar üretiyorlar. Bunun en önemli amacı oyuna konsantre olmayı kolaylaştırması.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
76

Logitech'in kablosuz ürünleri hem PC – donanım arası iletişimdeki başarıları hem de ergonomileri ile şimdiye kadar birçok ödül aldı. Ancak bu sefer gerçekten ileri gitmişler: Logitech RumblePad'in kablosuz hali karşımızda. Cordless RumblePad USB portundan bilgisayara takılan bir radyo alıcısı ile çalışan bir gamepad.Üz erindeki 2 adet analog çubuk, yön tuşları ve 11 adet programlanabilir tuşu her tip oyunu rahatça oynayabilmenizi sağlıyor.Daha fazla tuşa ihtiyacınız olan oyunlar için Shift özelliğiyle her tuşa iki fonksiyon yüklenmesi de oldukça başarılı.4 adet kalem pil ile çalışan ürün, Rumble tuşu ile aktive edilen titreşim özelliği sayesinde, oyunları daha gerçekçi hale getiriyor.

Özetle

Kablosuz olmasının yanı sıra, her oyunda kullanabileceğiniz 11 ayarlanabilir tuş ve 50 saate yakın performansı ile mükemmel bir oyun canavarı.

Logitech Cordless Rumblepad Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Logitech Cordless Rumblepad
Ürün Türü Gamepad
CHIP Online Notu 76
Üretici Logitech

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Ben bu ürünün kablolusuna sahibim. Ancak Crysis tarzı oyunlarda bu ürünün nasıl kurulup nasıl kullanılacağına dair en ufak bri fikrim bile yok. O kadar da kurcaladım. Crysis'i oyun padine tanıtıyorum ve oyunu pad in yazılı üzerinden açıyorum. Ancak Crysis üzerinde gamepad seçeneği hala kapalı! Daha açıklayıcı bilgi bekliyoruz..

Sen de yorum yaz