Microlab PRO-I incelemesi Oyun severler için

Microlab PRO-I, 30 Watt gücünde siyah ahşap dokulu bir subwoofer ve 30 Watt gücünde bir adet hoparlörden oluşan bir ses sistemi. Toplam çıkış gücüne baktığımızda PMPO 7.000 Watt ve RMS 60 Watt olduğunu görüyoruz.

CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
80
Subwoofer’ları 45 Hz - 20 KHz frekans aralığına sahip olan Microlab PRO-I üzerinde, denge, bas, ses, tiz, güç kontrol ayarları yapabileceğiniz bir panel yer alıyor. Bu kontrolleri, çok işlevli uzaktan kumanda üzerinden de yapabilirsiniz. Hoparlörlerde manyetik alan koruması da bulunuyor. Kurulumu kolay ve uzaktan kumandası sayesinde kullanımı da oldukça rahat olan Microlab PROI, şık tasarımıyla dikkat çekiyor. Güçlü bas sesleri ile oyunları ve müzikleri belli kalitede dinlemek isteyen bilgisayar kullanıcılar için tasarlanan ürünün teknik özelliklerine baktığımızda, ise çok fazla teknik detaya ihtiyacı olmayan kullanıcılara daha çok hitap ettiğini görüyoruz. Ayrıca ürünü CD/VCD, TV, müzik seti ve DVD oynatıcıya da bağlamanız mümkün.
Özetle

Çok büyük bir ses sistemi aramayan, ancak ses kalitesine önem veren kullanıcıların ilgisini çekebilir.

Microlab PRO-I Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Microlab PRO-I
Ürün Türü Hoparlör
CHIP Online Notu 80
Üretici Microlab

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

ben yaklaşık 1 sene önce aldım ilk aldığımda hayran kalmıştım yalnız daha sonra sesinde azalma olduğunu hissettim ama bu azalma teknik servise götürmem gerekecek kadar fazla değil aslında götürmek isterim ama arızalı olduğuna nasıl ikna ederim bilmiyorum acaba creative bir ses kartı alsam birdeğişiklik olur mu (on board kullanıyorum) ne yapmam gerekir sizce

Sen de yorum yaz