Microsoft Explorer Mini Mouse incelemesi Yeni teknoloji

Microsoft'un yeni fare teknolojisiyle tanışmaya hazır mısınız? BlueTrack teknolojisi ile Mini Mouse bir devrim yaratıyor.

Oynat Microsoft Explorer Mini Mouse Her zeminde çalışan, yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz ergonomik bir fare arıyorsanız bu ürünü kesinlikle kaçırmamalısınız
Mavi lazer sayesinde cihaz her türlü zeminde sorunsuz çalışıyor.
CHIP Test Merkezi
CHIP ONLINE Notu
85
  • Her zeminde çalışıyor
  • Kolay taşınabilirlik
  • Yüksek dpi
Microsoft'un yeni fare teknolojisiyle tanışmaya hazır mısınız? Microsoft tarafından yapılan araştırma sonucu dizüstü fare sahiplerinin, farelerini yalnızca masalarında değil mutfakta, ahşap bahçe masasında ya da halı üzerinde kullandıkları görülmüş. Araştırmalarını bu konu üzerine yönlendiren Microsoft ise yeni bir teknoloji geliştirmiş. Optik farenin geniş alan algılama özelliği ve lazerin hızını bir araya getiren bu teknoloji sayesinde, renksiz cam haricinde her yüzeyde rahatlıkla çalışan bir fare ortaya çıkmış. Tabii ki bu teknoloji için yeni bir logo da üretilmiş. Testlerimizde fareyi önerildiği gibi ahşap, granit ve halı üzerinde kullandık. Üstüne üstlük çeşitli cam zeminler ve tekstil ürünleri üzerinde de test ettik. Her zeminde de yüzde yüz verim aldık. Bu şaşırtıcı sonuç aslında teknolojinin ne kadar iyi çalıştığının da en iyi kanıtı. Ele oldukça iyi oturan fareyi taşıması son derece kolay. Ürünün bluetooth alıcısını da altına iliştirerek çantanıza atıveriyorsunuz. Hafifliği ve ergonomisiyle de ön plana çıkan Microsoft Explorer Mini Mouse, kullandığı teknoloji ile fa-rede yeni bir devrin de habercisi olma özelliğini taşıyor.
Özetle

Her zeminde çalışan, yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz ergonomik bir fare arıyorsanız bu ürünü kesinlikle kaçırmamalısınız.

Microsoft Explorer Mini Mouse Teknik Özellikleri
Ürün Modeli Microsoft Explorer Mini Mouse
Ürün Türü Fare
CHIP Online Notu 85
Üretici Microsoft
Teknik Detaylar
Arabirim Bluetooth
Teknoloji BlueTrack
Tuş sayısı 4
Çalışma mesafesi 1,5 metreye kadar
Kaydırma tekeri Var
Diğer Tilt Tekerlek Teknolojisi (Dört yöne kaydırma yapılabilir)

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Fareni sağ üst tarafı havada kalıyor, yani zemine tam oturmuyor, şaşılacak bir şey, urunu değiştirmeye gittim butun farelerde aynı sorun vardı logitech vx rev. aldım

AutoCAD yazılımını kullananlara tavsiye etmiyorum zira Scrooluna alışabilirsiniz ama orta tuşu kullanarak Pan yapmanız imkansız.. Gerçi Microsoftun yeni nesil çoğu mouseunda bu sorun var...

1 senedir kullanıyorum ve hiç bir sorun yaşamadım.
Yamuk falan da değil :)
Özellikle tuş sesleri çok sessiz...

autocad ile kullanilabiliyor. Sadece orta tus ayari yapmaniz lazim. Lutfen yanlis bilgilendirmeyiniz. Ve cok kullanisli bir mouse ozelliklede aıutocad i projector ile kullaniyor iseniz.

Saygilar.

AutoCad'de kullanılabiliyor denmiş ama orta tuşun geç algılama sorunu var yani özellikle pan yaparken büyük sıkıntı oluyor..

Sen de yorum yaz